14 Milyon Aktif Oyunculu ve Mobil Cihazlara Gelen Valorant

Dün Valorant’ın lansmanından bir yıl geçti. Bu vesileyle Riot Games, oyunun başarılarını özetlemeye karar verdi ve geleceğe yönelik bazı planlarını açıkladı.

Her şeyden önce, geliştiriciler oyunun popülaritesiyle övündüler. Şu anda 14 milyondan fazla kişi Valorant’ı ayda en az bir kez oynuyorPiyasadaki ilk yılında, atıcıda yarım milyardan fazla maç oynandı.

Karşılaştırma için – geçen ay Counter-Strike: Global Offensive neredeyse 27 milyon kişi tarafından oynandı. Valorant’ın bir yılda CS:GO’nun popülaritesinin yarısından fazlasına ulaşması etkileyici.

Şu anda Riot Games’in adı yalnızca PC’de mevcut, ancak bu değişmek üzere. Oyunun ilk doğum günü vesilesiyle, yaratıcılar Valorant’ın mobil bir versiyonunu alacağını duyurdularNe yazık ki, hiçbir ayrıntı açıklanmadı. Geliştiriciler, yalnızca bunun bir yan ürün olmayacağına ve ağ rekabetine odaklanan bir taktik nişancı alacağımıza dair güvence verdi. Ancak bunun PC’nin orijinal portu mu yoksa yeni bir şey mi olacağını bilmiyoruz.

Sonunda o Riot Games, ilk doğum gününü kutluyor olduğunu bahsetmemiz olan Valorant ile olayların bir aylık dizi oyunda çeşitli ödülleri kazanç sağlayacaktır.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL