Ana Sayfa / PlayStation / 3 Haziran 2020 Çarşamba için PS5 Reveal Etkinliği Planlandı

3 Haziran 2020 Çarşamba için PS5 Reveal Etkinliği Planlandı

Haziran başlarında PS5’in ortaya çıkardığı bir etkinliğin etrafındaki tüm karışıklıklar sonunda katılaşıyor gibi görünüyor. Son raporlar artık Sony’nin 3 Haziran 2020 Çarşamba günü bugünden bir hafta PS5 hakkında daha fazla açıklama yapmayı planladığını gösteriyor. Bu rapor geliyor Bloomberg’de Jason Schreier ve Takashi Mochizuki’den ortak bir hat üzerindenve VentureBeat’in Jeff Grubb’un Haziran ayının başındaki planlarından bahseden önceki raporlarını takip ediyor.

Schreier artık Kotaku yerine Bloomberg’le olabilir, ancak bu onu büyük kepçeler bırakmasını ve endüstri planları hakkında içeriden bilgi sızdırmasını engellemiyor. Anonim kaynakları “konuyla ilgili doğrudan bilgiye sahip”, şimdi Grubb’un 4 Haziran’daki raporundan bir gün önce olan 3 Haziran Çarşamba için bir etkinliğin planlandığını söylüyor. Bloomberg’in raporu, bunun temel olarak pandemi yılında verilen sanal bir olay olacağını ve bu planın daha önceki raporlardan daha sağlam olmasına rağmen, bu planların “ şu anda her şeyi etkileyen salgından bahsetmiyorum bile. PS5’in planlarının biçimlendirilebilir doğası Grubb’un iki raporunu açıklıyor, ilk 4 Haziran açıklamasından bahsediyor ve sonra daha belirsiz “Haziran başında” olarak değiştirdi.

Buna ek olarak, Schreier ve Mochizuki, Sony’nin “konsolla ilgili her önemli ayrıntıyı açıklaması beklenmediğini” ve önümüzdeki haftalarda ve aylarda çok sayıda takip etkinliği düzenleyeceğini söylüyor. Sonuçta, serbest bırakma yolu hala uzun bir yol, planlanan tatil 2020 lansmanına kadar en az beş ay.

Sony, raporla ilgili olarak Bloomberg’e yorum yapmayı reddetti, ancak şirket PS5’i önümüzdeki hafta daha eksiksiz bir şekilde açıklamayı planlıyorsa, muhtemelen DualSense denetleyicisinin gösterdiği gibi onu hiçbir yerden bırakmak istemeyecekler. Bu hafta, bugünün Play State yayını ve PS Plus’ın ücretsiz oyunlar için Haziran ayı duyuruları ile The Last of Us Part II’ye odaklanacağız, ancak Sony’nin bu hafta ilerleyen saatlerde veya 3 Haziran’da başlayarak topu yuvarlamaya başlamasını bekliyoruz. ortaya çıkma tarihi gerçekten doğrudur. Her iki durumda da, bir hafta içinde bu raporların doğru olup olmadığını bileceğiz, ancak bunların çok olduğunu gösteren birçok kanıt var.

Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)