A Short Hike

Geliştirici / yayıncı Adamgryu Format PC Çıkış Tarihi 2019

Claire bir dağın dibindedir – önemli bir çağrı için telefona ihtiyacı olduğu için zirveye çıkmak için endişelidir. Kısa Bir Yürüyüşte, hedef her zaman zihninizin arkasındadır, ancak ona giden yol iyi dikkat dağıtıcı unsurlarla döşenmiştir.

Neşeli küçük hayvanlar, gün geçtikçe yankılanıyor: bir tavşan koşuyor, bir mors balıkları sessizce bir havuzda balıklar. Konuşmayı bırakın, belirli bir öğenin yerini bulmanız, hatta bir süre kalmanız ve bir balık tutma yerinde veya bir yuvarlak çubuk voleybolda onlara katılmanız istenecektir.

Bazen sadece farklı bir diyalog parçasıyla donatılırsınız – örneğin, sahilde amfibi tüfenin kum sandığıyla nasıl geçtiğini görmek için tekrar tekrar geri dönmeye değer. Toplamak için altın tüyler var, bu da daha da yükselmenize, tırmanmanıza ve kaymanıza ve Hawk Peak Provincial Park’ta gizli köşeleri ve çatlakları keşfetmenize yardımcı oluyor.

Ancak, bir çıkıntıdan dürtüsel olarak sıçrayacağınız, kanatlarınızdaki rüzgar için yukarı doğru ilerleme ve iyi bir görünüm alacağınız anlar vardır. Sonunda, bu sadece A’dan B’ye gitmekle kalmaz, aynı zamanda başkaları ve kendiniz için ne yaparsanız yapın.

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL