AC Valhalla: Siege of Paris DLC


Druidler Wrath için, DLC Valhalla – Paris Siege Frenchman oyunun dosyalarına girdi, bu da bir sonraki DLC’nin eyleminin bizi 877 yılından – temel oyunun hikaye finalinin yılı – 885 yılına kadar sekiz yıl ileriye götüreceğini öne sürüyor. Ayrıca şunu da öğrendik. tıpkı İngiltere’de olduğu gibi, muhtemelen Hidden Ones üyelerinin Fransa’da ortaya çıkmasını beklememeliyiz.

Kaynak: YouTube 


Her şey dört kilit noktaya kadar
:

  • DLC açıklaması (“Fransa’nın güney krallığı bir yüzyılda ilk kez bir kralın altında birleşti. Şarlman’ın torunu olan Şişman Charles, Fransa’daki Nordlara karşı acelesiz bir savaş yürütüyor. Sırada İngiltere olabilir. Ravensthorpe olmalı. tehdidi önlemek için yeni müttefikler bulun. Rıhtımın yakınında yeni bir kişinin ortaya çıkması yeni bir maceranın başlamasına izin verecek”);
  • Eylem zamanı (DLC’nin hikayesi 885 yılında geçecek);
  • Gizli Olanların yokluğu ( oyun dosyalarında bulunan DLC’deki diyalog satırlarından biri – Eivor tarafından konuşuluyor gibi görünüyor – “İngiltere’de olduğu gibi, Gizli Olanlar Fransa’da yok gibi görünüyor. Hangi hazineleri bırakmış olabilirler? arkasında?”);
  • DLC’nin çıkış tarihleri (PlayStation Store’daki oyun sayfasına göre, Siege of Paris’in çıkışı 9 Kasım’da gerçekleşecek, ancak bu daha çok yer tutucu).

j0nathan tarafından sağlanan bilgiler genellikle doğru çıkıyor, bu nedenle yukarıdaki bilgilere bir miktar güvenle yaklaşabiliriz. Ancak, Ubisoft bunları onaylayana kadar sadece bir sızıntı olarak kalacaklarını hatırlamakta fayda var. Başlatıldığını – Bence özellikle dikkatli çıkış tarihi tedavisinde tavsiye Druidler Wrath olmuştur gecikmiş bir kez.

Siege of Paris , Assassin’s Creed: Valhalla’nın son DLC’si olmayabilir . Bir süre önce, geçici olarak Meteor adlı üçüncü genişlemenin oluşumu hakkında söylentiler vardı. Ekleme, Nordik ateş diyarı Muspelheim’ı ziyaret etmemizive hükümdarı Surtr ile yüzleşmemizisağlayacaktı. Ancak, Gizlileri orada da bulmamız pek olası değil.

Valhalla , serinin on ikinci ana oyunudur. Oyun Kasım 2020’de PC, PS4, PS5, XONE ve XSX|S için piyasaya sürüldü.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL