Action FPP Blacktails, Genç Bir Cadı Olarak Oynamamızı Sağlıyor

BLACKTAIL

 • Geliştirici: Parasight
 • Yayıncı: Parasight
 • Tür: Aksiyon macera oyunu
 • Platform: PC, XSX, PS5

Parasight , Baba Yaga hakkındaki Slav halk masalının yeni bir yorumunu sunacak bir aksiyon-macera oyunu olan BLACKTAIL’i duyurdu . Oyun PC, Xbox Series X/S ve PlayStation 5’e geliyor. Herhangi bir çıkış tarihi verilmedi.

Blacktail büyücülükle suçlanan ve köy sürüldü on altı yaşındaki bir kız, – biz Yaga olarak oynayacağız. Macera sırasında kayıp arkadaşlarımız hakkındaki gerçeği keşfetmeye çalışacağız ve sonunda kendi efsanemizi yaratarak ormanın koruyucusu ve tedbirsiz çocukların dehşeti haline geleceğiz.


Gizemli bir ses, keşif gezisinde bize eşlik edecek ve bize sadece büyük güç kazanmamıza değil, aynı zamanda kayıp anıları geri kazanmamıza da yardımcı olacak, her biri 2.5D hikaye şeklinde sunulacak.

Macera birinci şahıs bakış açısıyla oynanacak. Oyuncu yerleri keşfetmeli, otlar toplamalı, avlanmalı ve düşmanlarla savaşmalıdır. Savaşlarda esas olarak bir yay ve büyülü bir eldiven kullanacağız. Oyun, ok üretimine ve iksir hazırlamaya izin veren bir işçilik sistemi sunacak. Oyun, eski Slav efsanelerinin hazineleri ve parçaları bulunarak çeşitlendirilecek.

BLACKTAIL ayrıca, toprak sakinlerinin kaderine karar vermemizi sağlayan bir ahlak sistemi de sunacak. Seçimlerimiz hikayenin ve oynanışın gidişatını etkileyecek. Oyunda ayrıca eski bir Grimoire’ın kayıp kartlarını toplayacağız ve becerilerimizi geliştirmek için iksirler hazırlayacağız.

 1. BLACKTAIL – resmi web sitesi

Son olarak, sistem gereksinimlerini öğrendiğimiz için Steam’de oyuna ayrılmış bir sayfanın zaten göründüğünü belirtmekte fayda var.

BLACKTAIL PC – minimum sistem gereksinimleri

 1. İşlemci: Intel Core i5-3470
 2. RAM: 8 GB
 3. Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 6 GB
 4. DirectX: sürüm 11
 5. HDD alanı: 15 GB
 6. İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit

BLACKTAIL PC – önerilen sistem gereksinimleri

 1. İşlemci: Intel Core i5-9600
 2. RAM: 16 GB
 3. GPU: Nvidia GeForce RTX 2070 SÜPER
 4. DirectX: sürüm 11
 5. HDD alanı: 15 GB
 6. İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL