Perşembe, Aralık 9, 2021
Ana SayfaDonanımADATA XPG LANCER DDR5 Bellek Lansmanı, 16 GB ve 5200 Mbps'ye Kadar...

ADATA XPG LANCER DDR5 Bellek Lansmanı, 16 GB ve 5200 Mbps’ye Kadar Şirket İçin İlk

- Reklam-
- Reklam-

XPG şirket için ilk DDR5 oyun bellek modülü olan XPG LANCER DDR5. XPG LANCER, artırılmış bant genişliği sunar, CPU çekirdeği başına daha fazla bant genişliği tahsis eder ve 5.200 Mbps’ye kadar frekanslara ulaşır ve 16 GB’a kadar bellek tahsisi sunar.

ADATA, 5200 Mbps’ye Varan Hızlar ve DIMM Başına 16 GB Kapasiteli XPG LANCER DDR5 Bellek Kitlerini Serbest Bırakıyor

XPG’nin DDR5 belleği, yeni XPG LANCER serisiyle hem “performansı hem de kararlılığı” artıran “bir PMIC (Güç Yönetimi Tümleşik Devresi) ve ECC (Hata Düzeltme Kodu” da sunar.

XPG’nin İlk DDR5 Oyun Belleği

XPG LANCER, XPG oyun belleği için DDR5 çağını başlatıyor. 5.200 MT/s’ye varan frekanslara ulaşarak oyun ve hız aşırtma için önemli bir performans artışı sağlar.

Hata düzeltme kodu (ECC) ile bu modül, hataları gerçek zamanlı olarak otomatik olarak düzeltebilir. CPU hesaplamalarının yükünü büyük ölçüde azaltmanın yanı sıra, artan kararlılık ve güvenilirlik de sağlar.

Oyuncular ve Hız Aşırtmacılar İçin Üretildi

Yüksek kaliteli IC’lerin ve PCB’lerin kullanımı, seçici oyuncular ve hız aşırtmacılar için ideal olan tavizsiz performans ve güvenilir hız aşırtma sağlar.

Intel® XMP 3.0 desteği ile kullanıcılar BIOS’a girmeye gerek kalmadan kolayca hız aşırtma yapabilirler. Hız aşırtma parametrelerini tekrar tekrar ayarlamaya ve ince ayar yapmaya gerek yoktur.

RGB Oyun Becerisi

XPG LANCER, özelleştirilebilir RGB aydınlatmaya sahiptir.

Kullanıcılar, farklı efektler (statik, nefes alma ve kuyruklu yıldız) arasından seçim yapabilir veya Müzik Modu aracılığıyla ışıkları en sevdikleri şarkılarla senkronize edebilir.

Tüm bunlar, tüm büyük anakart markalarının RGB kontrol yazılımı aracılığıyla yapılabilir.

XPG LANCER DDR5 bellek, 16 GB bellekte, 5200MT/sn olacak şekilde ayarlanmıştır ve hem tek kanallı hem de çift kanallı kitler sunar.

Gelecek yıl, XPG aynı satırda 6000 Mbps’lik bir sürüm yayınlamayı planlıyor.

Fiyatlandırma veya bulunabilirlik hakkında henüz bir açıklama yok.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments