Ana Sayfa / Android / Android ve iOS’ta Ücretsiz Forza Street Lansmanları

Android ve iOS’ta Ücretsiz Forza Street Lansmanları

Forza Street bugün mobil cihazlarda kullanıma sunuldu. Önümüzdeki ay için, özellikle Samsung Galaxy’miz varsa, bu ücretsiz oyuna giriş yapmak için değerli hediyeler alacağız.

Bir yıl önce Forza Street , Microsoft’un resmi mağazası aracılığıyla PC’de piyasaya sürüldü . Bugün, açıklandığı gibi , Forza serisine ücretsiz dönüş , Android ve iOS sistemlerine sahip mobil cihazlarda yayınlandı. Bu vesileyle, oyuna en geç 5 Haziran’da giriş yapan herkes ücretsiz olarak Kurucu Paketi alacaktır. Paket, bir avuç sanal para birimi ve nadir bir 2017 Ford GT içerir. Sürüme yeni bir fragman da eşlik ediyor.

Forza Street , Electric Square tarafından geliştirilen ve oyunun içeriğini genişleten ve geliştiren Miami Street’in elden geçirilmiş bir versiyonudur . Oyunun temel formülü değişmedi: oyuncular şehir sokaklarındaki spor otomobillerde yarışıyor. Arabayı kontrol etme yeteneğimiz yok – eğlence gaz, fren ve nitroyu kontrol etmekle sınırlı.

Mobil sürüm bazı iyileştirmeler getirdi. Geliştiriciler oyunun optimizasyonunu geliştirdi ve bir takım hataları kaldırdı. Buna ek olarak, Forza Street , Xbox Live üzerinden çapraz kaydetme işlevini destekler. Bu sayede oyuncular ilerlemelerini PC sürümünden akıllı telefonlara veya tabletlere aktarabilirler. Samsung Galaxy telefon sahiplerinin Kurucu Paketi: Ford Mustang GT’nin bir parçası olarak ek bir hediye alacağı da eklenmelidir. Bu, Forza Street’in (mağazanın Şubat ayından itibaren piyasaya sunulduğu) Galaxy Store’dan ve sadece Samsung Galaxy S20 – Chevrolet Corvette C6 sahiplerine yönelik ikinci hediyeden indirilmesini gerektirir .

Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)