Ana Sayfa / Nintendo / Animal Crossing:  New Horizons

Animal Crossing:  New Horizons

Geliştirici / yayıncı Nintendo (EPD) Format  Switch Sürüm 2020

Ünlü ‘zen bahçesi’ serisi ruh için her zaman bir balsam olmuştur, ancak belki de Yeni Ufuklardan daha fazla değildir. Burada, bir kasabadan sıfırdan başlıyorsunuz, sadece sopalardan ve çamurdan ıssız bir ada inşa ediyor ve canlı, gelişen bir topluluğa dönüşüyorsunuz. Başka bir deyişle, bir kontrol ucubesi rüyasıdır.

Biraz kaos her zaman Animal Crossing’e iyi hizmet etti, ancak belirsizlik zamanlarında, küçük, kendi kendine yeterli bir cenneti mükemmelleştirme yeteneği çok önemli.

Köylüler artık ödüllü gül bahçenizin üstünde habersiz hareket etmeyecek. Paslı bir kutuyu veya lastiği avlamak, yeni işçilik sistemi çöpün hazine olabileceği anlamına gelen bir nimet olabilir. Bu arada küçük adanızın düzeni, kalbinizin içeriğine göre şekillendirilebilir.

Her şeyden öte, yeni Nook Miles programı, diziye hoş bir yapı sunuyor ve oyuncuların memnuniyetle işaretleyebilecekleri açık ama isteğe bağlı hedefler koyuyor.

Bu kuşkusuz Yeni Ufuklar’ın neden herkesin ve annelerinin – bir ifade dönüşü değil, ama bir gerçeklik – neden deniz uçağı tarafından sadece kısa bir sıçrama uzaklıkta olduğu sert ve sert bir vuruş olduğu bir faktördür. iş daima ödüllendirilir. Size göre dünya: keyifli.

Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)