Perşembe, Aralık 9, 2021
Ana SayfaHaberApex Legends Escape Oynanış Fragmanı Yeni Efsane Kül ve Fırtına Noktası Haritasını...

Apex Legends Escape Oynanış Fragmanı Yeni Efsane Kül ve Fırtına Noktası Haritasını Gösteriyor

- Reklam-
- Reklam-

Görüntüler, dev örümcekler ve dinozor benzeri canavarlar gibi tehlikelerle dolu tropik bir ada olan yeni Storm Point haritasının yanı sıra Ash’in portalı ve elektrikli ip yeteneklerine bir bakış sunuyor. Apex Legends oyun fragmanına aşağıdan göz atın.

Görünüşe göre Respawn Vancouver oldukça dolu bir güncelleme hazırlamış! Burada Ash’in geçmişi ve yetenekleri hakkında tam bir özet mevcut.

Affedilmeyen Frontier’de doğan Dr. Ashleigh Reid – hala çok fazla bir insan – ona göz kulak olacak tek kişinin kendisi olduğunu erken öğrendi.

Bir gün, bir paralı asker grubu tarafından hassas bir iş için işe alındı: Outlands şehri Olympus’ta araştırılan deneysel bir yakıt kaynağını çalmak.

Yıllarca araştırmacıların içine sızan ve psikolojik olarak manipüle eden Reid için mükemmel bir işti. Laboratuar kendi kendini yok ettiğinde öldü.

Özel yetenekler:

  • Ark Tuzağı – Çok yaklaşan ilk düşmana zarar veren ve onu bağlayan dönen bir tuzak atın.
  • Ölüm için İşaretlendi – Ash’in haritası son ölüm kutularının yerini gösterir ve hayatta kalan saldırganları işaretler.
  • Faz İhlali – Hedeflenen bir konuma tek yönlü bir portal açın.

Bu arada, işte biraz daha detay Storm Point haritası ve orada karşılaşacağınız vahşi yaşam

Gaea gezegeninde bulunan Storm Point, uzun zamandır unutulmuş bir IMC araştırma üssü ve şimdi Apex Games’e ev sahipliği yapıyor.

Bugüne kadarki en büyük haritamız, World’s Edge’den yaklaşık %15 daha büyük.

Tropik ada atlamalarından önceki haritalardan daha yüksek oynamanıza izin veren dev dağ kaydıraklarına kadar çok çeşitli konumlara sahiptir. Görülecek ve konuşulacak çok şey var, o yüzden dalalım.

Yerçekimi Topları

Neredeyse tüm yeniden konuşlandırma balonları gitti. Onların yerine Yerçekimi Topları var ve onlar yüzüğü geçmek için mükemmel bir yöntem.

Birinin içine girin ve sizi önceden belirlenmiş bir yöne fırlatacaktır. Havada seyahat ederken, yunuslama kontrolünüz var ve tuzaklardan ve diğer tehlikelerden kaçınmak için Yerçekimi Topu’nun alıcı noktalarının kenarlarına inebilirsiniz.

Ayrıca havada seyahat ederken silahlarınız, el bombalarınız, taktiksel yetenekleriniz ve ultileriniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz.

Yaban hayatı

Storm Point’te oyuncular, tehlikeli vahşi yaşamla dolu bir dünyaya düşecekler.

Yaban Hayatı Yuvaları, bir maçın ortalarına kadar yollarını planlayan mangalar için stratejik yağma seçenekleri sunan heyecan verici yeni savaş karşılaşmalarıdır!

  • Prowlers – Prowlers, sürüler halinde avlanan saldırgan yaratıklardır ve Storm Point boyunca Prowler Dens’lerinde devriye gezerken bulunabilirler. Sizi görürlerse, çok yaklaştığınızı ve davetsiz misafirlere karşı çok arkadaş canlısı olmadığınızı bildireceklerdir. Mesafenizi korumak, elinize geçme seçeneğini bırakır. Yine de dikkat edin, savaşmayı seçerseniz, Prowler Dens’den bölgelerini savunmak için daha fazlası çıkacaktır.
  • Örümcekler – Fırtına Noktasında yaşayan tek şey Prowlers değildir. Örümcek yumurtaları haritanın her yerine dağılmış durumda. Bu yumurtalara zarar vermek, içerideki örümcekleri rahatsız edecek ve sizi öğle yemeğine mutlu bir şekilde götürecek bir yaratık sürüsü yumurtadan çıkacaktır. Bu büyük eklembacaklılar, dişlerini yemeden önce potansiyel yemekleriyle uzaktan etkileşime geçmeyi seçen, ağ tüküren düşmanlardır. Bu düşmanlar, sinsi sinsilerden daha kıvrak olsalar da hızlıdırlar ve kendilerini sık sık yeniden konumlandırmak için koşuştururlar.
  • El ilanları – Yükseklerde yükselen veya vaaz edilen El ilanları tarafından taşınan ödülleri toplamak için gökyüzüne bakın. El ilanları harita üzerinde ayrı ayrı oluşturulur ve konumları, her maç için önceden belirlenmiş olası ortaya çıkma konumları listesinden rastgele seçilir.

Apex Legends artık PC, Xbox One, PS4 ve Switch’te mevcut ve Xbox Series X/S ve PS5’te geriye dönük uyumlulukla oynanabilir. Kaçış sezonu 2 Kasım’da başlayacak.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments