Salı, Ocak 25, 2022
Ana SayfaAppleApple, 2022'de Seri 8'in Yanında Yeni Apple Watch SE ve 'Sağlam' Bir...

Apple, 2022’de Seri 8’in Yanında Yeni Apple Watch SE ve ‘Sağlam’ Bir Model Başlatacak

- Reklam-
- Reklam-

Apple, önümüzdeki yıl ürünlerinin büyük bir bölümünü yenilemeyi planlıyor. Yeni 14 ve 16 inç MacBook Pro modellerinin lansmanını zaten gördük, ancak şirket zemini korumak istemiyor.

Apple’ın 2022’de yeni bir giriş seviyesi MacBook Pro’nun yanı sıra kablosuz şarj özelliklerine sahip yeniden tasarlanmış bir iPad Pro’yu piyasaya sürmek istediğini daha önce duymuştuk.

Şimdi, 2022 Apple Watch serisinin yeni bir “SE” modelinin yanı sıra Apple Watch 8 serisinin yanı sıra spor için bir “Sağlam” modele sahip olacağını duyuyoruz. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Apple, 2022’de Seri 8’in yanı sıra Spor için Yeni Bir Apple Watch SE ve ‘Sağlam’ Bir Model Başlatabilir

Haber, Bloomberg’den Mark Gurman’dan geliyor. Apple’ın yeni bir Apple Watch SE modelini ve spor için bir Rugged çeşidini piyasaya süreceğini duyurdu. Yeni modeller, 2022’de Apple Watch Series 8 ile birlikte piyasaya sürülecek.

Apple Watch SE, standart modellerin pek çok özelliğiyle birlikte gelen, Apple’dan giyilebilir bir bütçedir. Tasarım aşağı yukarı aynı olsa da, EKG işlevselliğinin olmaması onu bütçe kategorisinde tutuyor. Üstelik SE modelinin özellikleri ile ilgili pek bir şey paylaşılmadı.

Apple Watch’tan başka Seri 8 ve SE varyantı olan Apple, giyilebilir ürünün ‘Sağlam’ bir modelini de düşünüyor. Çizilmelere, oyuklara ve düşmelere dayanma kabiliyetine sahip “sağlamlaştırılmış tasarım” ile sporlar için gelişmiş dayanıklılığı destekleyecektir. Şirket şu anda spor meraklılarına özel saat yüzleri ve daha fazlasını sunmak için Nike ile ortaklık yapıyor.

Sağlam Apple Watch SE ve Series 8, 2022'de piyasaya çıkıyor

Bu noktada Apple Watch SE ve ‘Rugged’ modelinin nasıl görüneceğinden emin değiliz. Ancak Jon Prosser’ın geçmişteki söylentilerini dikkate alan Apple, Series 7 ile geleceği varsayılan düz kenarlı bir tasarımı uygulayabilir.

Apple Watch’un spor versiyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments