Perşembe, Aralık 9, 2021
Ana SayfaHaberArnold Schwarzenegger Cyberpunk 2077'de - Mod Terminatörü Ekliyor

Arnold Schwarzenegger Cyberpunk 2077’de – Mod Terminatörü Ekliyor

- Reklam-
- Reklam-

Cyberpunk 2077 için Arnold Schwarzenegger’i Terminatör olarak taklit etmemizi sağlayan bir mod ortaya çıktı. Önemli olan, modun siber yazılımlara müdahale etmemesi ve kurduktan sonra ekipmanınızı yükseltmeye devam edebilirsiniz.

Night City’nin kuytu köşelerini keşfederken, fırtına kanalizasyonlarından birinde bir kaza sahnesiyle karşılaşacaksınız – yıkılmış bir kamyon, bir motosiklet, ayrıca bir çocuğun cesedi ve bir robotun kalıntıları.

İkincisinin gövdesine yakın bir not, belirli bir Arnold Blak ve TeX arasındaki bir paskalya yumurtası ile uğraştığımızı doğrulayan bir konuşmanın transkriptini içerir (keşfin örnek bir videosu bulunabilir).

Elbette, CD Projekt RED, telif haklarına sahip değildir. sonlandırıcı Bu yüzden modeller filmdekilere benzemiyor. Bu, Arnold Schwarzenegger’in oynadığı karakteri daha iyi yansıtan bir karakter olarak oynamamızı sağlayan bir mod yaratmaya karar veren hayranların dikkatinden kaçmadı.

AlvarixPT tarafından yapılan mod Burada indirilebilir. Bağlantının altında, kurulum için basit talimatlar da bulacaksınız. Kurulumdan sonra V’niz aşağıdaki ekran görüntülerindeki gibi görünecek (seçeneği kendiniz seçebilirsiniz). Dahası, mod, siber yazılımın çalışmasını veya ekipmanı yükseltme yeteneğini etkilemeyecektir.

Arnold Schwarzenegger Cyberpunk 2077'de - Mod Terminatör Ekliyor - Resim #1
Arnold Schwarzenegger Cyberpunk 2077’de – Mod Terminatörü Ekliyor

Arnold Schwarzenegger Cyberpunk 2077'de - Mod Terminatör Ekliyor - 2. Resim
Arnold Schwarzenegger Cyberpunk 2077'de - Mod Terminatör Ekliyor - Resim #3
Arnold Schwarzenegger Cyberpunk 2077'de - Mod Terminatör Ekliyor - Resim #4
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments