Assassin’s Creed: Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla
Assassin's Creed: Valhalla PC

Game title: Assassin's Creed: Valhalla

Game description: AC Valhalla, Assassin's Creed: Ragnarok, Assassin's Creed: Lejyon. Assassin's Creed serisinin onbirinci ana bölümü - 2018'den RPG aksiyon türünü temsil etmekteydi

Overall
5
 • Grafik
 • Müzik
 • Hikaye
User Review
 • Grafik
  Sending
 • Müzik
  Sending
 • Hikaye
  Sending

Özet

AC Valhalla, Assassin’s Creed: Ragnarok, Assassin’s Creed: Lejyon. Assassin’s Creed serisinin onbirinci ana bölümü – 2018’den RPG aksiyon türünü temsil etmekteydi

2020’de piyasaya sürülen en çok satan sandbox serisinin on birinci ana parçası. Döngünün aksiyon oyunlarının türünü temsil etmesine rağmen, 2018’de aksiyon RPG’lerine ani bir dönüş yaptı; tartışılan prodüksiyon o sırada işaretlenen yolu izler.

Ubisoft şirketinin çalışmaları, yüzyıllar boyunca Templar Düzeni ile şiddetli bir mücadele veren Assassin Brotherhood unvanına üye olmamızı sağlıyor.

Oyun sırasında geniş dünyayı dolaşıyoruz (gelişmiş parkourr sistemi, engelleri muhteşem bir şekilde aşmanıza izin veriyor), komployu ileriye doğru iterek ve çeşitli yan görevleri yerine getirirken, rakiplerle savaşarak veya sessizce ortadan kaldırıyoruz.

İlerledikçe, deneyim puanları kazanırız ve bir sonraki seviyeye ilerleriz, karakterin savaş potansiyelini artırırız. Başlık yüksek kaliteli bir grafik tasarıma ve atmosferik bir film müziğine sahiptir.

[Best_Wordpress_Gallery id=”5″ gal_title=”Assassins Creed: Valhalla”]

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL