Salı, Ocak 25, 2022
Ana SayfaDonanımASUS TUF Oyun İttifakı ve TEAMGROUP T-FORCE, DELTA RGB DDR5 oyun belleğini...

ASUS TUF Oyun İttifakı ve TEAMGROUP T-FORCE, DELTA RGB DDR5 oyun belleğini tanıtmak için işbirliği yapıyor

- Reklam-
- Reklam-

TEAMGROUP’UN ASUS TUF Gaming Alliance ile işbirliği içinde T-FORCE oyun alt markası, serbest bırakmak endüstri için bir ilk olan yeni DELTA RGB DDR5 bellek şu anda ASUS, maksimum düzeyde uyumluluk ve güvenilirlik sağlamak için uyumlu anakartlarla daha fazla test yapmak için TUF Gaming Alliance şubesine örnekler aldı.

ASUS TUF Gaming Alliance ve TEAMGROUP T-FORCE, DELTA RGB DDR5 Oyun Belleğini Duyurdu

Yeni T-FORCE DELTA TUF Gaming Alliance RGB DDR5 Oyun Belleği, benzersiz stili ve inanılmaz hızlarıyla tanınmaya hazırlanıyor. Tasarım, TUF Gaming’in askeri estetiğini ve T-Force’un yenilikçi oyun öğelerini alıyor.

Yeni bellek, geniş açılı geometrik konturla birlikte üst kenarlar boyunca yer alan bellek modülündeki RGB aydınlatmasını koruyor.

RGB, ASUS’un Aura yazılım uygulaması kullanılarak senkronize olacak şekilde programlanabilir ve oyunculara özelleştirme eklenmiş olur.

ASUS ve TEAMGROUP, DDR5 belleğin görünümünü artırmak için gizli tasarıma ek olarak, bunu herhangi bir sistem için çok etkileyici bir DDR5 modülü haline getirdi.

Yaratıcı bir kamuflaj tasarımına sahip bir ısı dağıtıcı, TUF Gaming Alliance’ın ortak markasının benzersiz stilini sunar. Bellek, maksimum 6000 MHz artırma saatine sahiptir ve 2x 16 GB çift kanallı kitte sunulur. Bunun gibi hızlarla oyuncular, oyun donanımları için en iyi DDR5 belleği aradıklarında memnun kalacaklar.

İki şirket, katı hal sürücüleri ve diğer oyun bellek modülleri gibi dünya çapında popüler olan ürünleri piyasaya sürmeyi umarak birlikte gelecek projeleri planlıyor. Yeni DELTA bellek, endüstrinin ilk ortak markalı DDR5 belleği olmaya ayarlandı ve yeni nesil teknolojik evrimde hüküm sürüyor ve dünya çapındaki tüketicilere inanılmaz hızlar sunuyor.

Ayrıca gelecekte ASUS ve TEAMGROUP, T-FORCE CARDEA TUF Gaming Alliance Z440 PCIe4.0 M.2 SSD üzerinde işbirliği yapmayı planlıyor. Müşteriler, daha ileri teknoloji ürünler yarattıkça, iki şirket arasındaki gelecekteki diğer ortak projeleri sabırsızlıkla bekleyebilirler.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments