Battlefield 6 söylentisi çevrimiçi olarak ortaya çıktı

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde, birkaç farklı Battlefield 6 söylentisi çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve bazı çok güvenilir kaynaklardan gelen söylentiler de dahil olmak üzere turları tamamladı. Bununla birlikte, eski bir DICE geliştiricisine göre, bu söylentilerin hiçbiri fazla stok yapmaya değmez. Twitter’da bir Battlefield hayranı geçtiğimiz günlerde stüdyodan 2020’nin sonlarına doğru ayrılan eski bir DICE geliştiricisi olan Alan Kertz’e, tüm Battlefield 6 söylentilerinin manşetlere çıkması hakkında ne düşündüklerini sordu. Bu soruyu yanıtlayan Kertz, “henüz lanet değerinde bir sızıntı görmediklerini” belirterek, samimi ve doğrudan bir yanıt verdi.

Buna ek olarak Kertz, oyun üzerinde çalışan ekibin bunun için bazı harika fikirleri ve konseptleri olduğunu ve bunların hepsi sızıntıların etrafa saçtığından daha iyi olduğunu söyledi.

Kertz, “Battlefield’ı kuran ekibin ağlardan daha büyük bir hayal gücüne sahip olmasına sevindim,” dedi. “Franchise için üzerinde çalışan insanlardan harika fikirler ve konseptler var. Hiç şüphe yok.”

Şimdi, Kertz’in görüp görmediği sızıntıları ve söylentileri bilmediğimizi belirtmekte fayda var. Oyunun gelişimi hakkında ne kadar içgörü sahibi olduğu da belli değil, ancak ayrılmadan önce franchise üzerinde çalışan bir tasarım direktörü olduğunu düşünerek bunun kayda değer bir miktar olduğunu varsaymak güvenli.

Son sızıntılara ve söylentilere gelince, 128 oyunculu savaşlar ve yıkıcı şehirler de dahil olmak üzere çok çeşitli iddialarda bulunan birçok kişi var. Belirtildiği gibi, bu sızıntıların ve söylentilerin çoğu güvenilir kaynaklardan geldi, ancak bu noktada, oyun hakkında son zamanlarda resmi olmayan çeşitlilik hakkında okuduğunuz her şey büyük bir tuzla alınmalıdır.

Battlefield 6’nın bu yıl içinde PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S ve PC aracılığıyla piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL