Salı, Ocak 25, 2022
Ana SayfaNintendoBioShock 4 Sürüm Penceresi, Zaman ve Ayar Ayrıntılarının Sızdırıldığı Bildirildi

BioShock 4 Sürüm Penceresi, Zaman ve Ayar Ayrıntılarının Sızdırıldığı Bildirildi

- Reklam-
- Reklam-

BioShock

Geçen yıl tamamını gördüm BioShock serisi (en azından ana oyunları) Nintendo Switch’e geliyor ve tek oyunculu nişancı türünün en iyilerinden biri olarak kabul edilen bir franchise’a yepyeni bir oyuncu dalgası getiriyor.

Nintendo’nun platformunda seriyi alan birçok kişiden biriyseniz ve sırada ne olduğunu görmek için sabırsızlanıyorsanız, okumaya devam etmek isteyeceksiniz.

Yakın zamanda Kutsal Semboller podcast, gazeteci Colin Moriarty, serideki bir sonraki oyunun resmi olmayan adı olan ‘BioShock 4′ ile ilgili ayrıntıları paylaşıyor.

Geliştirici Cloud Chamber’ın 2022 sürümünü hedeflediğini ve oyunun 1960’larda kurgusal bir Antarktika şehrinde geçeceğini iddia ediyor – İngiltere haber kaynağı VGC benzerini duyduğunu iddia ediyor.

İşte Moriarty’nin söyledikleri:

“1960’ların Antarktika kentinde Borealis adında bir yerde geçiyor. [The game is] kod adı ‘Parkside’… Bana geliştirme ekibinin bunu doğru yapmak için inanılmaz bir serbestliğe sahip olduğu söylendi. Bu bana doğru geliyor.”

“İçinde oyun çok gizli ve görünüşe göre tamamen kilitli. Görünüşe göre oradaki eğilim, bu oyunun neyle karşılaştırılacağını çok iyi anladıkları yönünde. [BioShock creator] Ken Levine yapar. Ve bu arada, [Take-Two] ayrıca Levine’in bir sonraki oyununu da yayınlıyor.”

Yaklaşan bu oyunun platformları henüz açıklanmasa da – BioShock 4’ün Switch’i tamamen atlama olasılığı her zaman vardır – Moriarty ayrıca hikayesinin serideki geçmiş girişlerle bağlantılı olacağını iddia ediyor.

Nintendo hayranları yeni oyunu başka bir yerde oynamak zorunda kalsa bile, Switch’teki ilk üç oyunla harcanan tüm bu saatler yine de kullanışlı olacaktır.

Yeni BioShock’u dört gözle bekliyor musunuz? Switch’teki serinin geri kalanını kontrol ettiniz mi?

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments