Ana Sayfa / PlayStation / BlizzCon 2020, COVID-19 nedeniyle İptal Edildi, 2021 Başı Çevrimiçi Etkinlik İnceleniyor

BlizzCon 2020, COVID-19 nedeniyle İptal Edildi, 2021 Başı Çevrimiçi Etkinlik İnceleniyor

Olayları yılın sonlarında kaçırmayı bekliyorsanız COVID-19 salgınının neden olduğu kanserler, tekrar düşün. Blizzard’ı her şeyi kutlayan kongre BlizzCon 2020 iptal edildi. Normalde yılın ilerleyen saatlerinde – genellikle Kasım ayının ilk haftasında – BlizzCon organizatörleri henüz 2020 etkinliği için belirli tarihleri ​​duyurmaya bile başlamamıştı. Bu yılın başları, Blizzard bazı endişeleri dile getirdi pandemi verilen olayı bile tutma yeteneği hakkında ve şimdi bir BlizzCon 2020 olmayacağını doğruladı.

Bununla birlikte, Blizzard, çeşitli lojistik işlerini halledebilirlerse, hayranlar için çevrimiçi bir etkinlik düzenlemeyi denediğini belirtti. Ayrıca, genellikle her yıl düzenlenen şovda gerçekleşen rekabetçi spor etkinliklerini desteklemenin yollarını arıyorlar. Blizzard, gelecekte bir noktada çevrimiçi şov için devam eden planları hakkında daha fazla duyuru ve güncelleme yapacak, ancak en azından bu yılki şovu düzenlememe kararını duyurmak istedi.

Blizzard’ın BlizzCon 2020’yi iptal etme kararı, büyük bir etkinliğe katılmak için gereken güvenlik ve sağlık hususlarını destekleyebilecekleri haftalarca süren kasıtlı yollardan sonra gelir. Nihayetinde “önümüzdeki aylarda ulusal ve yerel sağlık kılavuzlarındaki dalgalanmaların karmaşıklığı” nın BlizzCon gibi büyük ölçekli bir etkinliği planlamayı zorlaştırdığı ve personel ve taraftarlar için en güvenli yolun sadece fiziksel olayı sürdürmemesi olduğu belirlendi.

Blizzard’ın BlizzCon 2020 iptali, 2020’de oyun etkinlikleri ve sergiler açısından herhangi bir normalliğe geri dönmeyeceğimizi doğrular. Her organizatör bireysel şovlarıyla ilgili kendi kararlarını almakta özgürken, pandemi büyümeye devam ettikçe yerel kısıtlamalar ellerini çok iyi zorlayabilir. Bunun yeni nesil konsollar için anlamı, hayranların ve basının, en azından daha önce görülen daha büyük ölçekte değil, piyasaya sürülmeden önce teknolojiyi kullanmayacakları ilk konsol pazarlama dönemlerinden biridir.

Blizzard Kasım ayı fan sözleşmesini iptal ederken, PAX West’in organizatörleri hala Eylül ayında Expo’yu Seattle bölgesinde tutacakları konusunda kararlılar, en azından geçen ay itibariyle. Sony ayrıca PS5’i göstermek için yıl boyunca “yüzlerce tüketici etkinliği” düzenlemeyi planlamıştıancak bu planların COVID-19’dan bu yana nasıl değiştiği hala bilinmiyor. verilmiş Sony bir etkinlikten çıkan ilk büyük şirketlerden biriydi (PAX East) sağlık ve güvenlik endişeleri nedeniyle yılın başlarında, şirketin bu yıl boyunca herhangi bir fiziksel etkinliğe merhamet edip devam etmesi pek olası değildir.

Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)