Perşembe, Aralık 9, 2021
Ana SayfaNintendoBu Sahne Arkasına Bakın, Ölmekte Olan Işığı Değiştirmek İçin Nasıl Taşındığına Bakın

Bu Sahne Arkasına Bakın, Ölmekte Olan Işığı Değiştirmek İçin Nasıl Taşındığına Bakın

- Reklam-
- Reklam-

Dying Light Platinum Edition dünya zombi parkour oyunu yakın zamanda Switch’e getirildi ve oldukça etkilendik – sonuçta her Switch bağlantı noktası eşit yapılmaz ve bazıları gerçekten iniş yapmaz.

Ancak Techland, oyunu taşımak için harcadıkları çabadan oldukça gurur duyuyor ve oyunculara karşılaştıkları teknolojik engeller ve oyuna ekledikleri platforma özel özellikler hakkında biraz daha bilgi vermek için bir sahne arkası videosu yayınladılar.

Nintendo Switch için Dying Light Platinum Edition’ın ilk alımından çok mutluyuz ve herkesin nazik sözleri için minnettarız. Şimdiye kadar alınan geri bildirimler, ortak çabalarımızın dünyadaki en iyi limanlardan biri ile sonuçlandığını açıkça doğrulamaktadır. [the] Hem el tipi hem de yerleşik modlar için sürükleyici ve istikrarlı bir oyun sunan geçiş platformu.

Bununla birlikte, şimdiye kadar ortaya çıkan sorunları (örn. kare hızı sınırı) düzeltmeye ve performansı ve kaliteyi iyileştirmeye kararlıyız, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!”

Piotr Chrzanowski, Techland Teknoloji Müdürü

Dying Light Platinum Edition şimdi mevcut ve Dying Light Platinum Edition Önümüzdeki yılın başlarında bir Cloud Edition oyunu olarak Switch’e geçiş yapacak.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments