CD Projekt RED, Cyberpunk 2077’ye Daha Fazla Özellik Ekliyor

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077’nin her bir kopyasına eklenecek bir dijital ekstralar paketinin içeriğini ortaya çıkardı. Çoğu bir süre önce ortaya çıktı, ancak Cyberpunk 2077: Your Voice adlı çizgi roman için bir yenilik var.

Oyun için Kasım ayına kadar bekleyeceğiz.

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077’nin her kopyasına eklenecek olan dijital hediye paketinin içeriği hakkında bilgi verdi . Çoğunu önceden tanıyorduk ama yeni bir şeyler de vardı.

Dijital hediye paketi CP2077 şunları içerecektir:

Bu bonusların neredeyse tamamı daha önce açıklanmıştı. Yenilik, Cyberpunk: Your Voice adlı çizgi roman Maalesef şu ana kadar bu projenin konusu veya yazarları hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. O olduğu iddia bu karakter göz ardı sosyal gruplara ses vererek uzmanlaşmış rockerboy sınıfa aittir gibi Johnny Silverhand hikayesini anlatmak olacağını.

Aynı zamanda, GOG.com, Cyberpunk 2077’den esinlenen bir avuç dijital aygıtı ücretsiz olarak indirme olanağı sunuyor . Ancak, teklif zamanla sınırlıdır ve 4 Temmuz 10: 00’a kadar kullanabiliriz.

İfade ederek It değerinde cyberpunk: Voice oyunun evrenden sadece planlanmış çizgi roman değildir. Eylül ayında, Cyberpunk 2077: Trauma Team by Dark Horse’un ilk sayısı yayınlanacak.

Cyberpunk 2077 , PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X ve PS5’e geliyor. Oyunun bu yıl 19 Kasım’da tüm donanım platformlarında eş zamanlı olarak piyasaya sürülmesi planlanıyor. Editörümüz de son zamanlarda oyunla birkaç saat geçirdi, bu yüzden onun önizlemesini okumanızı öneririz .

  1. Cyberpunk 2077 – resmi web sitesi
Sending
User Review
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL