CD Projekt RED’in seviye tasarımcısı Max Pears, bir medya açıklamasında Cyberpunk 2077’nin 2018 oyunlarında gördüğümüz duvar çalışma mekaniğine yer vermeyeceğini duyurdu.

Cyberpunk 2077 (en az) bir tamirciyi kaybetti.

 

Verdiği bir röportajda GameReactor gazeteciler Max Armut, için seviye tasarımcı Cyberpunk 2077 söyledikten 2018 oyun gösterilen bir mekanik oyun, yani duvar çalışan dan kesilmiş oldu. Karar, işlevin oyunun tasarımına uymadığı için verildi.

Pears, “Ah, duvar çalışıyor. Bu, tasarım nedenlerinden dolayı çıkardığımız bir şey, ancak nasıl hareket edeceğiniz konusunda hala çok fazla esneklik olacak, bu kesin,” dedi.

Geliştirici, duvarda tam olarak neyin yanlış olduğunu belirtmedi – belki de oyuncuya biraz fazla özgürlük verdi ya da çoğu zaman oyunu bir şekilde bozan durumlar yarattı. Gece Şehri’ni keşfederken oyuncuların aşırı derecede kısıtlandıklarını hissetmeyecekleri umulmaktadır. Söz konusu tamirciyi aşağıdaki videoda görebiliriz (42:57).

Cyberpunk 2077 , 19 Kasım’da PC, PS4 ve Xbox One’da piyasaya sürülecek. Oyunu ayrıca PS5 ve Xbox Series X’te oynayacağız.

Cyberpunk 2077

  1. Cyberpunk 2077 – resmi web sitesi
Sending
User Review
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL