Celeste

Geliştirici / yayıncı Matt, Oyun Formatını PC, PS4, Switch, Xbox One Sürüm 2018

Bu seçimi birleştirirken, kural olarak, çok zor olan oyunlardan kaçınmaya çalıştık: hayatımızda zaten yeterince fazla stres var. Yine de bu liste Celeste olmadan eksik olurdu.

Kesinlikle olduğu gibi zor, zorluk seviyesi mükemmel bir şekilde ortaya çıkıyor ve sıkıntı üzerindeki merkezi zafer temasıyla mükemmel bir şekilde çalıyor. Anında yeniden başlar acıyı uyuşur ve her zaman sizi neyin öldürdüğünü tam olarak bilirsiniz – kısa çizgi düğmesi birkaç kareye çok erken bastı, hatalı diyagonal giriş, bir dahaki sefere hatırlayacağınız görünmeyen başak tehlikesi.

Sektör lideri bir erişilebilirlik seçenekleri paketi, cezayı veya eksikliğini beğeninize göre ayarlamanıza olanak tanır; bir koleksiyon, gizli seviyeler ve acımasız DLC bölümü, veda, kararlılıklarını yeteneklerini sınırlara itme şansı sunuyor.

Benzer şekilde, hikaye ile meşgul ya da, oyun mutlu yok sayabilirsiniz edilecek ruh sağlığı için bir alegori veya güzel bir film müziği ile sadece hassas bir piksel sanat platform ya olarak görülmektedir. Yine de kahramanı Madeline’nin kişisel endişeleriyle mücadelesi ustaca ele alınır, Celeste’nin görünüşteki yatak arkadaşlarının çoğunun düştüğü vaaz, balyoz mawkishness’e asla sapmaz.

Bu bir dağ tırmanışı ile ilgili bir oyundur ve bunu olabildiğince yorumlayabilirsiniz. Ve tırmanış acımasız olsa da, sonunda zirveye ulaştığınızda daha da ödüllendirici .

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL