Chuchel

Kızgın video oyunu kahramanlarının panteonunda Kratos’un Chuchel’de hiçbir şeyi yok. Bu bilinçli karalama boy küçük olabilir, ama onu içinde bir çıban belki ikinci yalnızca Asura içelim Öfkeye – lezzetli kiraz zamanı engellediklerini ve tekrar edilir yemeye yaptığı tek fikirli görev olarak, onu sık sık öfke patlamasına görüyoruz.

Neyse ki, aldığı öfke, oyun ne kadar komik olursa; Amanita burada kendine özgü nokta-ve-tık tarzını deneme-yanılma avantajına dönüştüren fiziksel komedi için bir araca uyarlıyor .

Chuchel her şey yolunda gittiğinde eğlenceli, ama yanlış gittiğinde? İşte o zaman gerçek göbek güler. Buz Devri’nin meşe palamudu kovalayan sincapının , Pingu’nun gevezelik şakşakıyla geçtiğini, Terry Gilliam’ın gerçeküstü Monty Python animasyonlarından oluşan bir çizgi ile geçtiğini düşünün ve ne bekleyeceğiniz hakkında bir fikriniz var.

Hiçbir şey sizi pek çok yaratıcı yol için hazırlayamasa da Jaromí Plachy kendi yaratımını hayal kırıklığına uğratmaya çalışmaktadır. Frenemy Kekel denemeden bile onu daha iyi hale getirdiği için zaman zaman zavallı blighter için üzüleceksin.

Diğerlerinde, ağzını dişlek sırıtışından kaşlarını çatmak için kaşlarını çatarak seyrederken, bir kez daha kaçtığı meyve çok komik – antagonistlerin en sevimli, jelatinimsi bir pudingin gündelik zulmü özel bir vurgu. Bu listedeki çoğu oyun kadar uzun sürmeyecek, ancak hızlı bir pick-up’a ihtiyaç duyan herkes Chuchel’in şirketinde bir öğleden sonra bulmalı.

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL