Ana Sayfa / Haber / Civilization VI – Eleştiriye Rağmen Yeni Sınır Geçişi En Çok Satanlar Oldu

Civilization VI – Eleştiriye Rağmen Yeni Sınır Geçişi En Çok Satanlar Oldu

Geçen hafta Steam’de en çok satanlar, Sid Dier’in Civilization VI’sına altı DLC için sezon geçişi olan New Frontier Pass oldu. Bu başarı, paso incelemelerinin karışık olmasına rağmen elde edildi.

New Frontier Pass’ın ilk ilavesi Maya ve Gran Columbia paketi geçtiğimiz ay piyasaya çıktı.

Valve, geçen hafta Steam’de elde ettikleri gelire göre seçilen en çok satan oyun listesini yayınladı . Liste , Medeniyet serisinin altıncı kısmına altı DLC’ye erişim sağlayan bir sezon kartı olan Civilization VI – New Frontier Pass ile açılıyor . Birincisi geçen ay serbest bırakıldı ve sonuncusu Mart 2021’de piyasaya sürülecek.

Popülerliği Yeni Frontier Geçidi , kayda değer özellikle pas sıcak alınmadığını göz önüne alındığında olduğunu.Steam’de, kullanıcı oylarının yalnızca% 59’u olumludur. Oyuncular, her şeyin sunduğu içerik için çok pahalı olduğundan şikayet ediyorlar. Düşük teknik iyileştirme seviyesi de eleştirilmektedir.

Ancak, gördüğünüz gibi, bu ürünün büyük bir başarıya ulaşmasını engellemedi. Sid Meier’in Civilization VI hayranları, yeni içerik için o kadar susadılar ki New Frontier Pass’ı geçen haftaki en çok satan unvan haline getirdiler.

Geçen hafta Steam’in en çok satanlar listesi

Geçen hafta Steam’de en çok satanların tam listesi aşağıda bulunabilir. İkinci pozisyona da dikkat etmek gerekir – Total War: Warhammer II . Oyun şu anda altın bir dönemden geçiyor ve geçen hafta yeni etkinlik rekorunu kırdı . 21 Mayıs’ta piyasaya sürülen kart oyunu Monster Train de çok iyi gidiyor.

Satışa göre numaralandırma Oyun Adı:
1 New Frontier Pass for Sid Meier’s Civilization VI
2 Total War: Warhammer II
3 Monster Train
4 The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition
5 No Man’s Sky
6 Terraria
7 Deep Rock Galactic
8 Playerunknown’s Battlegrounds
9 Red Dead Redemption 2
10. Halo: The Master Chief Collection
Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)