Ana Sayfa / Editoryal / Contes de l’Horloge (Les) : De Verre et d’Encre Nasıl Oynanır?

Contes de l’Horloge (Les) : De Verre et d’Encre Nasıl Oynanır?

Contes de l’Horloge (Les) : De Verre et d’Encre Nasıl Oynanır?

Au Bon Ecrou Inn: Gezgin Yorumları

Soldaki pencereye tıklayın (aşağıdaki soldaki fotoğraf) ve ardından ön kapıyı tıklayın. Onunla konuşmak için merdivenlerdeki adama (Mürekkep) tıklayın (sağdaki fotoğraf).

 

Üst kata çıkmak için tekrar Mürekkep’e tıklayın. Mürekkep anahtarı düşürür, sol dolaptaki eldivenlere tıklayın (sol alttaki fotoğraf). Cımbızları eldivenlerin altına alıyorsun . Ardından zemine tıklayın (sağ alttaki fotoğraf).

 

Ahşap şeritte anahtarın üzerindeki cımbızları kullanın (sol alttaki fotoğraf). Anahtarı sen al . Odaya girmek için Mürekkep tuşunu kullanın. Mürekkep çıkarıldı. Işın (böcek) üzerinde sürünen mekanik optiğe tıklayın ve Matthew’i (mekanik karga) inceleyin. Yanındaki küçük pencereyi kurtar ve çizimi incele. 2 ışının solundaki haritayı tıklayın (soldaki fotoğraf aşağıda).

 

Ardından sağdaki mobilyalara tıklayın. Matta’nın kanadını yeniden inşa etmek için parçaları bulmalısın (soldaki fotoğraf). Mobilya, böcekler, dişliler vb. Farklı nesnelere tıklayın … Matta üzerine tıklayın ve sonra üzerine yeniden inşa ettiğiniz kanadı kullanın. İkinci bir kanadı asıyorsunuz (fotoğraf aşağıda sağda).

 

Gökyüzüne tıklayın ve sağdaki mobilyalara yerleştirilen parşömene tıklayın (aşağıdaki soldaki fotoğraf). Koridora dönün ve arkadaki küçük eve tıklayın (sağ alttaki fotoğraf).

 

Envanterinizin küçük penceresini evin sol üst köşesindeki eksik pencereye yerleştirin. Kapının yarısının ve bir boğa gözünün de eksik olduğunu fark edeceksiniz. Ardından sol duvardaki (odanın solundaki) masaya tıklayın. Üzerine tıklayarak, bir mekanik optik getirmiş olursunuz . Almak için üzerine tıklayın. Zemin kata geri dönün. Al mecanopter sonra masanın üzerine yerleştirilen gazete tıklayın yüksek kiriş üzerinde. Hostelden çıkın. Lokantadaki insanları sokakta buluyorsun (soldaki fotoğraf). Grubun önündeki kadınla konuş , küçük boğa gözü elde edersin. Üst kattaki pencereden asılı olan ceketi, ardından ekranın solundaki zemindeki kalıntıları inceleyin (aşağıdaki fotoğraf sağda).

 

Matthew’in kafasını kaldırıyorsun . Alttaki kapıya gidin ve kardaki kutuya tıklayın (sol alttaki fotoğraf). Kapağı tıklayın, bir kutu keşfedeceksiniz. Nesneleri yerlerine geri koymalısınız. Kutunun sağ üstündeki karda pusulayı alın ve yerine yerleştirin. Kutunun içinde yeni bir parça keşfediyorsunuz (fotoğraf aşağıda sağda). Sen kurtarmak fanı

 

Soldaki dikenli kovandaki fanı kullanın. Sen meyveyi topla . Sağdaki kuş üzerindeki meyveyi kullanın. Kuş çıkar, kireci ve dalları toplarsınız . Arka plandaki duvardaki dosyayı kullanın (kırmızı tuğla), eşleşmeleri alırsınız (aşağıdaki fotoğraf solda). Maçı aydınlatmak için kırdığınız kırmızı tuğlada kullanın. Yanan bir eşleşme elde edersiniz . Sonra kutunun solundaki buz üzerinde dallar ve sonra dallarda maç. Sen buzu eritmek ve almak inkwell sembolü . InkWell sembolünü kutunun üzerindeki yerinde kullanın. Iyileşirsinküçük bir kapı (fotoğraf aşağıda sağda).

 

Hanın önündeki köylülere dön. Lamba direğini eteğinde inceleyin (soldaki fotoğraf aşağıda) ve lamba direğinin direğine tıklayın. Bir kapak açıyorsunuz (fotoğraf aşağıda sağda). Kolu tıklayın.

 

Lambanın üzerinde kalan mekanik optik üzerine tıklayın . Pansiyona girin, herkesle sohbet edin. Hancı ile konuştuktan sonra, alkol rezervini kurtarmanı istiyor.

Lokali kata gidin ve boğanın gözünü ve küçük kapıyı minyatür evin üzerine yerleştirin. Tüm parçalar yerleştirildikten sonra, evi tekrar tıklayın. Odalar açık (fotoğraf sol altında). Silindirik kapağı girişten alın ve evin sol üst kısmındaki karaktere yerleştirin. Her karakter için farklı görevler yerine getirmelisiniz. Simgede bir şapka ve baston görüntülenir (boğa gözü):

– 1. görev: Bastonu mutfak masasının altına toplayın ve aynı adama verin.
– 2. görev: Artık bir çiçek görüyorsunuz. Arka mutfakta sandalyeye yerleştirilen çiçeğe tıklayın ve mutfak masasındaki boş vazoya tıklayın. Sağ üstteki bayan yatağının üzerindeki ikinci çiçeğe tıklayın (duvar kağıdı ile birleşiyor) ve sonra mutfakta vazoya tıklayın.
– 3. görev: Bir kaydırma görüntülenir. Bacaya sol üstteki kutuda (beyefendinin yanında) yerleştirilen parşömene tıklayın. Sağ alttaki yaşlı adama tıklayın. Sonra dolabın altını (rafların arkasında) yapan mutfakta planı tıklayın, sonra koymak için yaşlı adamı tıklayın.
– 4. görev: Bir ekran görüntülenir. Giriş holündeki ekrana tıklayın ve sağ üstteki bayana tıklayın.
– 5. görev: Bir yangın görüntülenir. Sağ alttaki kutudaki günlüğü tıklayın. Duvara, kutunun sağına yerleştirilir. Sonra kütüğü sol üst taraftaki beyefendinin kutusuna şömineye yerleştirin. Mutfak raflarının arkasındaki 2. kütüğü alın ve şömineye koyun.
– 6. görev: Bir yemek görüntülenir. Yaşlı adamın olduğu kutudaki raflardaki yemeği alın, sonra aşçıya verin. Beyefendinin kutusundan ikinci yemeği alın ve raflara koymak için ocağın üzerine tıklayın.
– 7. görev: Bir çekiç ve bir anahtar görüntülenir. Jetonun altında bulunan kırıcıya tıklayın (kırıcının ve anahtarın çizimi). Yaşlı adama ver. Mutfakta yerdeki anahtarı tıklayın ve yaşlı adama verin.
– 8. görev: 2 torba görüntülenir. İlk çanta mutfakta masanın arkasında, yerde. Sonra sağ üstteki kıza verin. İkincisi beyefendinin sandalyesinin arkasında. Bayana da ver.

Simge açılır ve size bir anahtar verir . Bu, N ° 2 odasına erişimin anahtarıdır. Yıkık odaya girin ve karga kafasını Matthew üzerinde kullanın. Kanadı ve ardından karnını tıklayın. Boş pil küpünü toplarsınız (fotoğraf aşağıda sağda).

 

Lokaldan çıkın ve havaalanına gidin (soldaki fotoğraf). Soldaki sandıklara, sonra kardaki kağıda (sağdaki fotoğraf) tırmanan mekopatöre tıklayın .

 

Kapı koluna tıklayın, sonra da hanın katına dönün. Anahtarı, yatak odası N ° 2 üzerindeki kapı kolunu kullanın ve girin. Kırmızı sandalyenin arkasındaki mekanizmaya tıklayın . Yataktaki evrak çantasını tıklayın. Vitesi fotoğraftaki gibi yeniden biçimlendirin (sol alttaki fotoğraf – Büyütmek için üzerine tıklayın). Evrak çantası açılır. Evrak çantasına tıklayın, bir kırkayak kaçar. Evrak çantasına tekrar tıklayın, fotoğrafı, pasaportu, mekanik kırkayak fotoğrafını ve Matthew’in küp pil şarj cihazını inceleyin. Şarj cihazıyla envanterinizdeki pil küpünü kullanın (sağ alttaki fotoğraf – Büyütmek için üzerine tıklayın).

Yeniden yüklemek için üzerine tıklayın ve kurtarmak için tekrar tıklayın. Sen olsun pil küp ücret . Yıkık odaya dönün ve Matthew üzerinde yüklü olan pil küpünü kullanın. Yanınızda toplamak için Matthew’e tıklayın. Mürekkep mekanik bir golem içinde sıkışmış görürsünüz. Sinematik. Karda düşen nesneyi kurtarmak için Matthew’u kullanın (soldaki fotoğraf). Mekanik kancayı alıyorsunuz .

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)