Ana Sayfa / Haber / Crash Bandicoot 4 Devs Mikro Aktarım Olmayacağından Emin Olun

Crash Bandicoot 4 Devs Mikro Aktarım Olmayacağından Emin Olun

Studio Toys for Bob söylentileri yalanladı ve Crash Bandicoot 4: It’s About Time’da mikro dönüşüm olmayacağına dair güvence verdi.

Crash Ekim’de geri dönecek.

Bir kaç gün önce, biz bildirilen bu süre Hakkında Bu açıklanmıştır: Crash Bandicoot 4 microtransactions sahip olacaktır. Oyunun Microsoft Store’daki kartından geldiler, bu yüzden mesele kaçınılmaz bir sonuç gibi görünüyordu. Ancak, bunun pek de mükemmel olmadığı ortaya çıktı.

Toys for Bob’dan oyunun geliştiricileri, Crash Bandicoot 4’te mikro dönüşüm olmayacağını bildirdi Ayrıca oyunun her dijital kopyasına ek kaplamalar içeren Totally Tubular Skins setinin ekleneceği vurgulandı .

Daha güvensiz taraftarlar bildirime şüpheyle yaklaşıyor. Onlar hatırlatmak Çarpışmalı Racing Nitro Yakıtlı da hangi, söz yayınlanmadan önce hiçbir microtransactions özelliği ve yine de piyasaya bir ay sonra eklenmiştir. Bununla birlikte, bu durumda Activision’ın yalnızca piyasaya sürülme anında mikro dönüşümlerin eksikliğini garanti ettiğini belirtmek gerekir. Ancak, Toys for Bob’un mesajı benzer bir sorumluluk reddi beyanı içermiyor.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time , PlayStation 4 ve Xbox One için geliştiriliyor ve bu yıl 2 Ekim’de piyasaya sürülecek.

  1. Crash Bandicoot 4: It’s About Time – resmi web sitesi
Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)