Dandy Dungeon

Geliştirici / yayıncı Onion Games
Format PC, Switch
Sürümü 2017

Gez, sürpriz olarak gelmemeliydi . Moon, Chulip ve parlak Küçük Kralın Hikayesi gibi Yoshiro Kimura, eksantrik fikirleri aldatıcı akıllıca tasarımla evlendirmek için önceydi.

Ve böylece Kimura indie stüdyosunda Soğan Oyunları gelen ilk oyun sessizce ustaca yarı otobiyografik masalı olması gerektiğini gayet yerinde bir ait bir RPG yaparak onun külot içinde orta yaşlı yatak kodlayıcı.

Dandy Dungeon’ın oyun içi oyun anlayışı, yavaş yavaş yeni mekaniği tanıtmasını ve öğretmesini sağlayarak onları Yamada’nın kendi epifanileri olarak çerçevelendiriyor. Bunlar, Yamada’nın titiz zindandan kurtarılmak için hemen bir küçük hanım olarak kabul ettiği komşusu Maria-chan da dahil olmak üzere bir dizi karakterle sıra dışı karşılaşmalardan ilham alıyor .

Yine de klişe düzgün bir şekilde altüst olur

Yamada, kendi kendine alay eden bir kendi içine girme, romantizm açıkça hayal gücünün bir ürünüdür. Kimura’larda böyle bir sorun yok. Bu ızgara tabanlı odalar, mümkün olduğunca çok sayıda kareden geçerek ve hepsinden geçmek için daha iyi ödüllerle müzakere edilmelidir.

Daha sonraki aşamalar, güçlendirmelerin stratejik kullanımını gerektirirken, engeller ve menzilli saldırılar sizi yeniden yönlendirmeyi düşünmeye zorlar. Akılsız sersemlikten uzak, o zaman, koşular arasındaki çılgın vinyetlerin onu tek parça halinde yapmak için iyi bir ödül olmasına rağmen.

Ne yazık ki App Store’dan silindi, ancak bunu okuduğunuzda, geri kalan oyuncularının keyfini çıkarması için iki kat daha fazla olacak: takip Fantom Gelin, mevcut alıcılar için ücretsiz bir güncelleme, son bir bonus sürprizlerle dolu bir oyunda.

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL