Days Gone Devs, Sony için Yeni Bir IP Üzerinde Çalışıyor

Days Gone’dan bilinen Bend Studio’daki ekip şimdiden bir sonraki proje üzerinde çalışıyor. Hakkında bildiğimiz tek şey yeni bir IP ve açık dünya oyunu olacağı. Bilgiler , Sony’nin sahibi olduğu geliştiricileri bir araya getiren PlayStation Studios grubunun başkanı Hermen Hulst tarafından ortaya çıktı .

Bu raporlar Days Gone 2’yi alma şansımızı tamamen gömüyor gibi görünüyorProjenin terk edildiğine dair söylentiler Nisan ayı başlarında su yüzüne çıktı

Her şey, Days Gone’un PC’deki başarısının, Sony’nin devam filmini bırakma konusundaki fikrini değiştirmediğini gösteriyor.


Bend Studio’nun yeni IP’si, 
Days Gone 2’de orijinal olarak görünmesi gereken fikirleri kullanabilir . Raporlara göre , geliştiriciler diğer şeylerin yanı sıra ağ işbirliği, işe alım ekipleri ve üsler inşa etmeyi planladı.

Days Gone 2’nin iptal edildiğine dair söylentiler Nisan ayında ortaya çıktığında, genellikle bilgili gazeteci Jason Schreier’in devam filmi üzerinde çalışan bazı kişilerin Uncharted’ın bir sonraki bölümünün geliştirilmesine yardımcı olmak için Naughty Dog’a transfer edildiğini iddia ettiğini belirtmekte fayda var . Bazı hayranlar bunun Bend Studio için sonun başlangıcı olabileceğinden korktu. Ancak gördüğümüz üzere Sony, ekibin yeni projesini finanse etmeye karar vermiş.

Days Gone , Nisan 2019’da PlayStation 4’te çıkış yaptı. Buna karşılık, geçen ay sıcak bir karşılama ile karşılanan PC bağlantı noktasının çıkışını gördük .

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL