Ana Sayfa / iOS / De Blob

De Blob

Geliştirici Blue Tongue Entertainment Yayıncı THQ, Universomo Format iOS, Wii Sürüm 2008

De Blob’un arkasında güzel bir hikaye var: aslında küçük bir Hollandalı öğrenci ekibi tarafından yapıldı, THQ tarafından yakalandı ve grubun beş üyesi daha sonra Awesomenauts geliştiricisi Ronimo Games’i kurmaya devam etti.

Oyunun hikayesi, mevcut iklimde, bir kerede ürpertici ve canlandırıcıdır. Askeri bir diktatörlük insanların içeride kalmasını zorunlu kıldı ve Chroma Şehri’ni renk, yaşam ve mutluluktan kurtardı.

Titüler, renk değiştiren bir damla olarak, manzarayı boyayla sıçratarak üçünü de dünyaya geri yüklemekle görevlisiniz. Splatoon’dan yıllar önce De Blob, bir şeyi renklendirmenin basit zevkinin TV ekranına harika bir şekilde tercüme edildiğini kanıtladı.

Avatarınız aldığı veya geçtiği boyaların rengini alır; bir nesneye dokunmak onu geçerli renk tonunuza doldurur.

Misyon hedefleri, tüm sokakların veya blokların belirli bir renkte yeniden boyanmasını talep edebilir ve tazminat yoluyla bazı odalar sunabilir.

Ancak bunu yapmanın basit bir ödülü kendi ödülüdür

Ağaçlıklı bir caddeyi veya yüce bloğu doldurun ve şimdi Graydians olarak bilinen vatandaşlar sokaklara dökülecek, bant şeridi düşüyor, yeniden renklendirilmeyi bekliyor. Sadece zorunlu olmaktan çok mutlu olacaksınız. Her ne kadar garip bir metafor olsa da, gülümsemeyi yüzünüze geri koymanız garanti edilir.

Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)