Perşembe, Aralık 9, 2021
Ana SayfaHaberDiablo Immortal Bugün Kanada ve Avustralya'da Kapalı Betaya Girecek

Diablo Immortal Bugün Kanada ve Avustralya’da Kapalı Betaya Girecek

- Reklam-
- Reklam-

Diablo Immortal, beta test aşamasına girerek oyuncuları dünya çapında bir lansmana bir adım daha yaklaştıracak. Seçili katılımcılar bir dizi yeni özellik ve güncellemeyi deneyimleyebilecekler. Kapalı Beta Güney Kore, Japonya ve Çin’deki kullanıcılara da genişletilecek.

Alpha’daki gibi, düşmanlarına ölülerle musallat olmak için yeni bir sınıf ortaya çıkar.

Necromancer, yaşayanları korumak için cesetleri yeniden canlandırıyor, lanetlileri kötü yeteneklerle lanetliyor ve düşmana salgın hastalık bulaştırıyor. Necromancer, oyunun dünya çapında lansmanında mevcut olacak altı sınıftan biri olacak.

Necromancer’ı aşağıdaki Kapalı Beta fragmanında çalışırken izleyebilirsiniz:

Oyun ayrıca Kapalı Beta sırasında yeni bir oyun sonu dişli sistemi uygulaması görecek. Set Öğeleri, ikincil dişli yuvaları için kullanılabilir hale gelecektir.

Adından da anlaşılacağı gibi, oyuncunun ek bir stat bonusu almak için bir setten yeterince eşya giymesi gerekir. Her Set, eller, ayaklar, yüzükler, boyun ve bel dahil olmak üzere altı yuvayı kapsar.

Her Setin iki benzersiz bonusu vardır: biri üç parça ve diğeri altı parça giyecek. Böylece, oyuncular çeşitli bonuslar elde etmek için farklı setlerden farklı parçaları karıştırabilirler.

Setler, birincil saldırılar, hayatta kalma/sağlık, hızlı hareket, zamanla hasar, evcil hayvan çağırma veya düşmanları kontrol eden düşmanlarla ilgili özellikleri içerir ve oyuncuların istedikleri oyun stilini karıştırıp eşleştirmelerine olanak tanır.

Oyun ayrıca Kapalı Beta sırasında kontrolcü desteği de ekleyecek. Kapalı Beta, oyunculara bu işlevin erken bir önizlemesini verecek. Denetleyici desteğine bu erken bakış, bir denetleyicinin dünyayı dolaşmasına ve canavarlarla savaşmasına izin verecek. Ne yazık ki, Diablo Immortal tüm kontrol cihazlarını desteklemeyecek ve kontrol cihazları envanter gibi UI menülerini kontrol etmeyecek.

Kapalı Beta, Diablo Immortal’ın Android cihazlarda oyun içi satın alımları ilk kez etkinleştirmesi olacak. Oyuncular, Güçlendirilmiş Savaş Bileti, Ebedi Küreler (oyun içi Armalar gibi sarf malzemeleri satın almak için kullanılabilir) ve promosyon paketleri satın alabilecekler. Kapalı Beta sırasında yapılan tüm satın almalar, açılışta oyun içi bakiye olarak kullanılan hesaba yatırılacaktır.

Diablo Immortal için Kapalı Beta, 28 Ekim’de (Bugün) Kanada ve Avustralya’daki Android kullanıcıları için geçerli olacak. Daha önce de belirtildiği gibi, Güney Kore, Japonya ve Çin daha sonraki bir tarihte katılacak. Diablo Immortal 2022’nin ilk yarısında piyasaya sürülecek.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments