Perşembe, Aralık 9, 2021
Ana SayfaNintendoDigital Foundry, Diablo II: Resurrected On Switch Üzerindeki Kararını Verdi

Digital Foundry, Diablo II: Resurrected On Switch Üzerindeki Kararını Verdi

- Reklam-
- Reklam-


Diablo II: Resurrected
bir aydan fazla bir süredir vahşi doğada, şüphesiz hayranlar için lezzetli bir nostalji getirdiğine rağmen Sunucu sorunları bu istenenden çok daha uzun süre gürledi.

Bir oyunu yeniden düzenlediği için teknik açıdan ilginç bir sürüm.

Güncellenmiş görseller ve performansla birlikte, elbette Switch de dahil olmak üzere geniş bir sistem yelpazesine ulaşmaktadır.

Sayfanın üst kısmında yer alan video izlenmeye değer ancak özet olarak Switch versiyonunun yetkin bir çaba olduğu görülüyor.

30 fps performansı oldukça kararlı görünüyor, çözünürlük tipik olarak 900p yerleşik ve 720p taşınabilir (görünüşe göre bazı noktalarda taşınabilir modda 480p’ye kadar düşse de).

Videodaki bazı yorumların, oyunun çeşitli platformlarda daha yüksek zorluk ayarlarında veya daha sonra, oyunun daha yoğun bölümlerinde tokalaşabileceğini öne sürdüğünü belirtmekte fayda var. DF değerlendirmesi, büyük ölçüde oyunun ilk bölümlerine dayanmaktadır.

Her durumda, Digital Foundry’nin Switch sürümlerinin teknik dökümlerini görmek her zaman ilginçtir; bu, hibrit sistem için oldukça makul bir liman gibi görünüyor.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments