Ana Sayfa / Nintendo / DJ Hero

DJ Hero

Geliştirici Freestyle Games Yayıncı Activision Format 360, PS2, PS3, Wii Sürüm 2009

Sonuçta, bir gece kulübüne tekrar ayak basmamız biraz zaman alabilir. DJ Hero lansmanda bir curio idi, plastik enstrüman türünün yok olmasından bu yana bir kalıntı oldu ve şimdi, sosyal uzaklaşma dünyasında da bir zaman makinesi haline geldi.

Bununla birlikte, türünün en etkili oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Kontrolörü – tek bir pikap, bir crossfader ve birkaç düğme – turntablizm sanatını tek, mütevazı boyutta bir çevre birimine parlak bir şekilde yoğunlaştırır.

İşindeki en iyi DJ’lerin bazıları tarafından yapılan bir dizi mix ve mash-up, süper star danışmanları arasında Eminem ve Jay-Z ile birlikte olan soundtrack, her şey tatmin edici olacak şekilde bir araya getirildi. sadece dinlemek için olduğu gibi dinlemek için. Terli bodrum kulübünden stadyuma doğru ilerlerken mağazada bazı harika sürprizler var.

David Bowie’nin Let’s Dance ve Marvin Gaye’in Grapevine’de Heard It Through’ın bir karışımı, 130bpm’lik bir İngiliz garaj pisti olmaktan çıkmıyor, ancak çalışıyor. Dizzee Rascal ve Adalet; Beastie Boys ve Blondie; MIA ve Eric B & Rakim – bu bir video oyunu müziği kavramını aşar ve bunun yerine en iyi performans parçası, konsept albümü, parti çalma listesi olarak düşünülür. Kalçanız istemeden sallanmaya başladığında, bunun da iyi bir kapalı kardiyo olduğunu fark edeceksiniz.

Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)