DLSS 2.0 Desteği ile PC’de Death Stranding

Nvidia, Kojima Productions’ın Death Stranding’in PC sürümünün DLSS 2.0 için destek alacağını duyurdu. Bu özellik, Nvidia GeForce RTX Serisindeki her kartta harika performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Death Stranding, herhangi bir RTX Serisi GPU’da sorunsuz çalışmalıdır.

Nvidia yaptığı bir basın açıklamasında Death Stranding’in PC sürümünün DLSS 2.0 için destek alacağını duyurdu. Bu özelliği kullanarak, her Nvidia GeForce RTX Serisi GPU, 1440p’de saniyede yüz kare (veya 4K’da 60 fps) elde edebilecek.

” Death Stranding zaten görsel bir sersemletici olma ününe sahip, ancak Nvidia DLSS 2.0 PC’nin ilk çıkışını özel bir şey yapmaya yardımcı oluyor. Nvidia DLSS 2.0’ın Death Stranding’de sunduğu ekstra performans , oyuncuların PC platformunun geniş grafik potansiyelini artırarak Kojima Productions CTO’su Akio Sakamoto, “oyun için sahip olduğumuz vizyonu sunan grafik ayarları ve çözünürlük,” dedi.

DLSS 2.0, görüntü kalitesini artırmak için AI algoritmasını kullanarak görüntüyü daha düşük çözünürlükten ölçeklendiren teknolojinin geliştirilmiş bir sürümüdür (AI, daha yüksek çözünürlüklerde görünen ayrıntıları yeniden üretir). Bu, ayrıntılarda herhangi bir gözle görülür fark olmaksızın önemli performans iyileştirmelerine olanak tanır (bazı durumlarda oyunlar, yerel çözünürlükten daha iyi görünür).

Death Stranding’in Guerrilla Games tarafından geliştirilen Decima motorunu kullandığını hatırlamakta fayda var – Horizon: Zero Dawn’da kullanılanın aynısı . Geliştirici Hideo Kojima’nın tartışmalı oyunu bu yıl 14 Temmuz’da PC’de piyasaya sürülecek (Kasım 2019’dan beri PlayStation 4’te mevcut).

  1. Death Stranding – resmi web sitesi
Sending
User Review
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL