Ana Sayfa / Nintendo / Donkey Kong Jungle Beat

Donkey Kong Jungle Beat

Geliştirici / yayıncı Nintendo (EAD) Formatı GameCube Sürüm 2004

Bu sorunu bir araya getirirken, kural olarak, öncelikle şiddetleriyle tanımlanan oyunlardan kaçınmaya çalıştık. Bazen, zor zamanlar olduğunda, sadece bir şeye vurmak istersiniz.

Bu amaç için DK Bongos’tan daha az tatmin edici çevre birimleri var ve ilk piyasaya sürdükleri oyunun cazibeleri varken – bugüne kadar dünyayı, Wind And Fire’ın Eylülünü koroya eklenen handkeyp’i dinlemeden dinleyemeyiz – Jungle Beat’de çevre birimi gerçekten kendi başına geliyor.

Sol veya sağ davula vurmak Kong’u iki tarafa doğru hareket ettirir; ikisine aynı anda vurmak onu zıplatır. Ellerinizi çırpmak, şeyleri yakalamak, serbest bırakmak veya mandallamak için çeşitli bağlamlarda duyarlı bir hareket gerçekleştirir ve bire bir patron savaşlarında gelen darbeleri atlatır.

Donkey Kong Country, Donkey Kong Country’den bu yana bir çekişme kaynağı olan ağır kullanımı, aniden mükemmel bir anlam ifade ediyor, sadece kontrolünüz altında olmayan bir avatar hissi, kendi davulunun ritmine yürüyen bir oyun için çok uygun. Kahramanı gibi, hassasiyet için çok uygun bir oyun değil; tamamlamak için yeterince kolay bir oyun, ama zor – ve son derece tatmin edici – iyi olmak için bir oyun.

Seviyeler çoğunlukla namlu haline getirilebilir, elbette, ancak altın madalya arayışı içinde onları tekrarlayın ve aşamaların bir araya geldiğini fark edeceksiniz, böylece bir durağa gelirseniz veya hatta yere vurursanız, yanlış yaparsınız.

Başka bir deyişle, bir platform oyununun karmaşık tasarımına sahip bir müzik oyunudur; Bunca yıl sonra, kendine has bir doku ve lezzete sahiptir.

Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)