Dr. Disrespect’in Animasyonlu Hediyeleri Kaldırılıyor

Dr. Disrespect’i gösteren animasyonlu hediyeler GIPHY’den kayboldu. Bu, yakın zamanda Twitch tarafından yasaklanan flama ile ilgili son günlerde bir başka şaşırtıcı durum.

Bütün vaka giderek daha fazla soruyu gündeme getiriyor.

Son birkaç gündür birçok oyuncu, Twitch’te kalıcı olarak yasaklanan Dr. Disrespect olarak bilinen bir yayıncının dahil olduğu ilişkiyi yaşıyor . Yasak başlı başına bir sürpriz olmaz, ancak bu durumda platformun en büyük yıldızlarından biridir. Dahası, kararın nedeninin ne olduğu hala bilinmiyor. Bütün durum daha da tuhaflaştı. Doktor ile birlikte giflerin kaybolmaya başladığı ortaya çıktı.

Animasyonlu görüntüleri barındırma konusunda uzmanlaşmış GIPHY kullanıcıları, yayıncıdaki tüm hediyelerin kaybolduğunu fark ettiler Arama motorunu kullanırken, “Dr. Disrespect” Austin Powers film serisinden Dr. Evil ile sonuçları gösterir .

GIPHY’nin yöneticileri durum hakkında yorum yapmadı, bu yüzden neler olduğunu değerlendirmek zor. Ancak, streamer’dan uzaklaşmanın tek durumu bu değildir. LIMO şirketi, Doktor’un rakamını teklifinden çıkardı. Bununla ilgili ürünler, Razer’in mağazasından da kayboldu , ancak cihazlar hala Amazon’dan satın alınabiliyor.

Bu popüler yayıncının sonu mu?

Bütün bunlar her şeyi daha da ilginç kılıyor. İnternet gerçekte neler olduğuna dair söylentilerle dolup taşıyor. Bazı insanlar , yasağın nedeninin yayıncının alternatif bir yayın platformuna geçme niyeti olduğunu söylüyor . Bu teoriye göre, Dr. Disrespect’in kendisini takip etmeleri için diğer popüler sanatçıları işe almaya çalışması gerekiyordu. Ancak, böyle bir davranışın animasyonlu giflerin silinmesine neden olacağını hayal etmek zordur.

Diğer söylentiler, bunun bir tür açıklanmayan taciz suçlaması olabileceğini öne sürüyor. Ancak GIPHY, şu anda tecavüz cezası çeken Bill Cosby’nin fotoğraflarına hala ev sahipliği yapıyor.

Dr. Disrespect, Twitch’in kendisine yasağın nedenini bildirmediğini iddia ediyor. Yani her şey çok gizemli ve giderek daha fazla soru gündeme getiriyor. Umarız yakında her şey netleşir ve tüm karışıklık hakkındaki gerçeği öğreniriz.

  1. Twitch – resmi web sitesi
Sending
User Review
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL