Dragon City – Nasıl Oynanır?

Bazen ejderhalar ve şövalyeler zamanında doğmuş olmayı diliyorsanız, Dragon City hakkında bilgi edinmek isteyeceksiniz Dragon City, 100’den fazla farklı ejderha türünün yönetilmesini gerektiren mobil bir oyundur. 

Normalde, tünemek, yönetmek ve ihtiyaçlarını karşılamak zorundasınız. Oyunu oynamaya gelince, alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız olacak. Bu temel ejderhaları yönetmek için hassasiyet, dikkat ve zaman yönetimi gerekir. 

Bu mobil oyunda başarılı olmak istiyorsanız, bunlar çok önemli olan üç beceridir. Bunun dışında Dragon City’yi nasıl oynayacağınızı öğrenmek için en iyi ipuçlarından bazıları burada .

Dragon City - Nasıl Oynanacağını Öğrenin
Resim Kaynağı: asayfa.com

Temeller

Dragon City , temel ejderhaları yumurtadan çıkarmanıza, eğitmenize ve toplamanıza izin veren bir mobil oyundur . Şehirler inşa etmeli ve bu yolda en iyi Ejderha Ustası olduğunuzu kanıtlamanız gerekecek. 

Oyun, sevimli olanlardan devasa canavarlara kadar tonlarca ejderha içeriyor. Oyuncular, onları beslemek ve devasa yaratıklara dönüşmelerine yardımcı olmak için çiftlikler inşa etmelidir. 

Hatta daha fazlasını toplayabilir ve onlarla bir arenada diğer oyunculara karşı savaşabilirsiniz. Ayrıca diğer Ejderha Ustaları ile güçlerinizi birleştirebilir ve etkinliklere katılmak ve ödüllerin kilidini açmak için bir İttifak oluşturabilirsiniz.

Her ejderha belirli bir elemente bağlıdır. Benzersiz melezler aracılığıyla ejderha hattınızı genişletebilirsiniz. Düşmanlarınız, benzersiz hibrit ejderhalarınızla onlara neyin çarptığını asla bilemeyecek.

Özellikleri 

Dragon City, ejderhalarınızı güçlendiren Küreler toplamanıza izin verecek özel etkinliklere sahiptir . Her hafta etkinlikler ve özel adalar aracılığıyla yeni ejderhalara sahip olma şansın olacak. 

Özel etkinliklerde bulunan Dragon Skins aracılığıyla ejderhanıza kozmetik eşyalar da sağlayabilirsiniz . Oyuncular ayrıca Dragon Quests adlı bir macera modunda ejderhalarını eğitmeye yardımcı olabilirler. 

Ayrıca diğer oyuncularla karşılaşabilir ve ejderhalarınızı bir başkasıyla çukurlaştırabileceğiniz PVP arenasında ejderhalarıyla düello yapma şansı yakalayabilirsiniz. Oyuncular, Ticaret Merkezinde Küreler gibi öğeleri de takas edebilirler.

Dragon City - Nasıl Oynanacağını Öğrenin
Resim Kaynağı: asayfa.com

Nasıl Oynanacağına Dair İpuçları

Ejderhanı Tanı

Farklı ejderha türlerini anlamak, zaferin anahtarıdır. Oyunda birçok farklı türde temel ejderha var. Bunlar Alev, Deniz, Elektrik, Buz, Karanlık, Işık, Savaş, Efsane, Saf ve daha fazlasını içerir. 

Ejderhanızın güçlü ve zayıf yönlerini ne kadar iyi anlarsanız, savaşta kazanma olasılığınız o kadar artar. Ejderhanız iki elemente karşı zayıf ve bir elemente karşı güçlü. 

Ejderhanız kendi elementine karşı herhangi bir hasar görmez. Elemental ejderhaların yanı sıra, Hot Metal Dragon ve Juggernaut Dragon gibi Hibrit ejderhaları da üretebilirsiniz. 

Ayrıca, Kristal Ejderhalar ve Ayna Ejderhaları Efsaneler olarak sınıflandırılırken Soğuk Ateş Ejderhası gibi Nadir Melezler elde edersiniz. Oyunda ayrıca Thor ve Büyük Beyaz Ejder olan Özel türleri de var. Öğeler hepsini etkiler.

Ejderha Habitatı Seçimi

Ejderhalarınızı her zaman öğeleriyle uyumlu bir yaşam alanına yerleştirin. Daha fazla altın üretirsiniz ve dakikada en az yüzde 20 daha fazla altın kazanırsınız 

Ejderhanı kendileriyle uyumlu kristal elementle eşleştirebilirsen daha fazla altın kazanacaksın.

Bebek Ejderhaları 

Ejderha dönüşümü söz konusu olduğunda, ejderhalarınızın nasıl geliştiğinin farklı aşamalarını bilmeniz çok önemlidir. 

Yumurtaların sevgiye ve bakıma ihtiyacı olacak, böylece yumurtadan yavru bir ejderhaya dönüştüğünde, onu sürekli beslemeniz ve uygun yaşam alanıyla uyumlu hale getirmeniz gerekecek . 

Genç ve Yetişkin Ejderhalar

Diğer ejderhalarla savaşmaya başladıkça genç ejderhaların üstesinden gelmek daha zor hale gelir. Bununla birlikte, yetişkin ejderhalara dönüştükçe savaşta size yardımcı olacak belirli beceriler de geliştirirler.

Oyun ve Maliyetler Nasıl Elde Edilir

Dragon City şu anda Android telefonlar için Google Playstore ve Apple cihazları için App Store aracılığıyla mobil cihazlarda kullanılabilir . 

Oyun ücretsiz olarak indirilebilir ancak uygulama içi satın alımlar için bir seçenek olacaktır. Oyundaki satın alımlar, ejderhanız için kaplamalar gibi şeyleri içerir.

Sonuç

Karmaşık arsa ve karakterlere sahip ciddi fantezi oyunlarının aksine, Dragon City basittir. Ejderhanı yetiştirmeli, ejderhanın için doğru alışkanlığı bulmalı ve ondan daha zayıf ejderhalara karşı dövüşlerde onu yenmelisin.

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL