Everything

Geliştirici David OReilly Yayıncı Double Fine Productions Format PC, PS4, Switch Çıkış Tarihi 2017

Oh, bir dilim pepperoni pizza olmak, dünyada bir bakım olmadan caddeden aşağı yuvarlanmak . İnsan olmak için cazip olmadığında, içinde oynayabileceğiniz varoluşsal bir toplama olan Her Şey vardır – peki, atılan bir sokak yemeğinden bir yonca yaması, bir DNA ipliği ve bir tüm kıta.

Kendinizi bir boz ayı vücudunda bulabilirsiniz, düşük poli modeli, bir şarkıyı size bir araya getirirken bir ormanda önden döner.

Ancak bir düğmeye basarak, yakındaki her şeye yükselebilir veya inebilirsiniz – belki de dallarından birinde bir böcek formuna kayabileceğiniz ve daha sonra bir molekül haline gelebileceğiniz bir ağaç. .

Karşılaştığınız varlıklar tavsiyelerde bulunur ya da kendi varoluşlarını aydınlatır. Ve sıcak hava balonları sürüsü olarak uçarken veya uzayda bir güneş sistemi pilotu olarak, filozof Alan Watts’ın yatıştırıcı tonları zaman zaman dünyanın saçma, güzel, bağlantılı ve güven verici derecede basit olduğunu hatırlatır.

“ Sadece cildinizin içinde olduğunuzu düşünüyorsanız, kendinizi çok karmaşık küçük bir kıvrım olarak tanımlıyorsunuz, [Büyük Patlama] ‘nın kenarında çıkıyor” diyor. “Kendimizi kestik ve hala Büyük Patlama olduğumuzu hissetmiyoruz. Fakat sen.”

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL