Ana Sayfa / Haber / Flight Simulator 2020 – Yeni Video Etkileyici Gerçekçiliği ve Görselleri Gösteriyor

Flight Simulator 2020 – Yeni Video Etkileyici Gerçekçiliği ve Görselleri Gösteriyor

Microsoft Flight Simulator geliştiricileri, projeye başka bir gerçekçi öğe ekledi. Navigasyon verileri gerçekte olduğu gibi güncellenecektir.

Yeni MFS’de yalnızca görseller gerçekçi olmayacak.

Microsoft Flight Simulator , sadece fotogerçekçi grafikler ile değil, aynı zamanda inanılmaz bir gerçekçilik seviyesiyle herkesi şaşırtma hırsına sahiptir. En son geliştirici girişi , tüm navigasyon verilerini Havacılık Bilgi Yayını’na (AIP) göre güncelleme işlevini ortaya çıkarır – hava seyrüsefer için resmi olarak kabul edilen prosedürler.

Gerçekte olduğu gibi, güncelleme 28 günde bir yapılacaktır . Sivil uçaklar tarafından kullanılan güzergahlar ve hava koridorları, havalimanlarının yenilenmiş radyo frekansları, VOR radyo işaretçileri, SID (pistlere taksi yolları) ve STAR (terminallere giden yollar) prosedürleri ve diğer birçok unsur kontrol edilecektir. 

Kuledeki sanal ATC uçuş kontrolörünün AI’sının da çok gerçekçi bir şekilde çalışması gerekiyor (düşük irtifada bulutlar arasında inanılmaz bir iniş sahnesinin başladığı 10 dakika ve 20 saniye ile başlayan aşağıdaki videoya göz atmaya değer. )

Tüm veriler, gerçek hayatta da yapan NAVBLUE tarafından sağlanacaktır . Simülatörün yaratıcıları, sırayla, uçakların bu bilgileri yönetmek için otantik ekipmanlara sahip olduklarından emin oldular. Bunun gibi bir şey mevcut oyunlarda zaten mevcut, ancak bunlar ek satın alma veya hatta abonelik gerektiren üçüncü taraf programlar . Microsoft Flight Simulator bunu “doğrudan kutudan” sunacak.

Devs son zamanlarda oyunun bu yıl Temmuz ayında alfa aşamasından kapalı beta’ya geçeceğini açıkladı . Bu, oyunu test edebilecek şanslı oyuncuların havuzunu arttırmalıdır. Ancak, tüm MFS gerçekçiliğinin Xbox One sürümüne nasıl tercüme edileceği hala belirsizdir . Çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)