Forza Horizon 3

Geliştirici Playground Games Yayıncı Microsoft Studios Format PC, Xbox One Sürümü 2016

Forza Horizon hatırlayabileceğiniz en sıcak yaz, en yüksek parti, en hızlı araba, en güzel gün batımı – Horizon’un tüm dünyayı abartmasıyla hafızanızla abartılan anlar.

Orada bir yerde titiz bir sürüş simülasyonu var, ama burada tüm arkadaşlarınız çevrimiçi olsun ya da olmasın yanınızda araba sürüyor, Lego’dan yapılmış bir Ferrari’de bir ormanda bombalıyoruz. Horizon baştan beri iyimserlik ve fazlalık oldu ve üçüncü oyun dördün seçimimiz olsa da, her biri tekrar gözden geçirilmeye değer.

Colorado kanyonları, Xbox One X’te 4K’da hala canlı hissettiren tozlu, turuncu bir Americana sunuyor. Akdeniz kıyıları, hiç gitmediğiniz milyonerin tatili ve serinin her çiftçinin alanının bir yol olduğu ilk gerçek açık dünyası yeterince hızlı gidiyor.

Avustralya yağmur ormanları, çöller, plajlar ve karla kaplı dağlardır. İstediğiniz gibi oynayın; bu senin festivalin. İngiltere mevsim ülkesidir – Normal insanlar onları anlamak ve nasıl video oyunu yayıncıları onları düşünmek hem de – hava ve tuşuna her zaman yapmaya yeni şeylerin bir sel değişen başlar.

Mekanlar değişiyor ve özellikler yığılıyor, ancak Ufuk ruhu her zaman yolların açık olduğu, gökyüzünün Dreamcast mavisi olduğu ve mutlu insanların sonsuz bir yazını birlikte kutlamak için binlercelerinde bir araya geldiği bir fantezi. Bir hafıza gibi her şey hayattan biraz daha iyi, ama oyna ve sadece hayatta en iyi olanı hatırlatıyorsun : özgürlük, temiz hava ve arkadaşlar.

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)