Gnog

Geliştirici Ko-op Mode Yayıncı Double Fine Format iOS, PC, PS4 Sürüm 2016

Fidget küpünü hatırlıyor musunuz? Stresi azaltmak için tasarlanan plastik masa oyuncağı, gergin elleri işgal etmek ve zihni sakinleştirmeye yardımcı olmak için çeşitli anahtarlar, düğmeler ve kaydırma tekerleklerine sahipti.

Böyle ‘endişe oyuncaklar’ çok eskiden beri var, ama bu 2016 yılında bir an vardı. Aynı yıl, Ko-op Mode, düzgünce “duygularla fidget küpleri” olarak tanımlanabilen bir oyun olan Gnog’u piyasaya sürdü.

Her seviye dev bir yenilik robot kafasının içine yerleştirilir ve eğlencenin yarısı, açmak için tıknaz anahtarların ve topuzların açmak için hangi düğmelerin kombinasyonunu açtığını bulmaktır.

İçeride, canlı dioramalar uğraşmayı bekler ve mini anlatılar ilerlemeyi yönlendirir

Uyuklama günlüğü, beslenmesi gereken civcivlerle dolu rahat bir yuva gizler; bir denizaltı, bir cankurtaranı nasıl yüzdüreceğine dair talimatlar için avlanan, dalgaların altında bir dalgıç yukarı ve aşağı vinçle uğraştırır. Bir seviyeyi tamamlayın ve psychedelic şarkıya patlama, hayata kükreyen kafa tarafından ödüllendirilirsiniz.

Ancak boşta durmak için bol zaman var

Marskye’nin ruhsal soundtrack’inin batmasına izin vermek veya sadece onun dokunsal sevinci için synthler ve dondurma üreticileri ile uğraşmak. Gnog’u yükleyin ve başparmaklarınızı bir süre döndürün: 2016’ya kadar bize ulaşabilirse, bizi herhangi bir şeyden geçirebileceğine ikna olduk.

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL