Perşembe, Aralık 9, 2021
Ana SayfaHaberGrand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition NS

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition NS

- Reklam-
- Reklam-

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition NS yakın zamanda resmi olarak duyuruldu gelen bir söylentiden sonra bi süre önce, destek sayfası listelendi.

GTA V tarzı kontroller ve hedefleme dahil olmak üzere yaklaşan üçlemenin çeşitli özellikleri açıklandı.Bugün, Rockstar Games Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition konsol ve PC çıkış tarihi ve üç oyun için oyun fragmanı açıkladı.

Bu fragman, yeni kesin sürümü orijinal oyunlarla karşılaştırıyor. Karakter modeli yükseltmeleri, efektler ve ışıklandırmada büyük revizyonlar ve daha fazlası görülebilir.

Rockstar Games, görsel iyileştirmelerle oyunların orijinal estetiğini de sağlam tutmuş.

Vice City, şimdiye kadarki görüntülerde harika görünüyor. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition aşağıdaki fragman izleyebilirsiniz:

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Nintendo Switch, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC (Rockstar Games Launcher) için 11 Kasım’da çıkacak ve fiziksel olarak 7 Aralık’ta piyasaya çıkacak.

iOS ve Android sürümlerinin daha önce 2022’nin ilk yarısında piyasaya sürüleceği doğrulanmıştı. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition konsollarda ve PC’de 59,99 $ olarak fiyatlandırılır, bu nedenle mobilde nasıl fiyatlandırıldığını ve oyunların ayrı olarak satılıp satılmadığını görmek ilginç olacak.

Oyunlar gelecekte listeden kaldırılıyor, bu yüzden onlara sahip olmak istiyorsanız orijinallerini almalısınız. NS indirimli paket iOS’ta hala açık. O zamana kadar, incelemelerimizi okuyun Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City, ve Grand Theft Auto San Andreas. Mobil sürümlerin Nintendo Switch ve mevcut nesil konsollarla nasıl karşılaştırıldığını merak ediyorum.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments