Ana Sayfa / PlayStation / GTA 5 XSX’e Geliyor; GTA Çevrimiçi Bağımsız Başlıyor

GTA 5 XSX’e Geliyor; GTA Çevrimiçi Bağımsız Başlıyor

Rockstar Games, “yeni nesil konsollarda” Grand Theft Auto V’un piyasaya sürüldüğünü açıkladı, böylece oyunun Xbox Series X’te yayınlandığını doğruladı. Aynı zamanda GTA Online’ı ayrı bir oyuna dönüştürmeyi planlıyor.

Beşinci GTA, yeni nesil konsolları fethetmeye başlayacak.


Dünün 
Geleceğin Oyun Şovu , Grand Theft Auto V’nin PS5 versiyonunun duyurulmasını getirdi . Görünüşe göre, başlık ayrıca Rockstar Games’in resmi web sitesindeki bir girişte bahsettiği Xbox Series X’e de gidecek Okuduğumuz gibi GTAV’ın , oyunun Microsoft platformunda da yayınlanacağını açıkça gösteren “PlayStation 5 dahil yeni nesil konsollarda” piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bunun 2021’in ikinci yarısında gerçekleşmesi bekleniyor.

Giriş ayrıca beşinci Grand Theft Auto’nun çevrimiçi modülüyle ilgili ilginç bir konudan bahsediyor . GTA Online bağımsız bir sürüm alacak ve yeni konsollar ve PC’ler için özel içerikle desteklenecek. 

Ayrıca, geliştiriciler, oyunun lansmanından sonraki ilk üç ay boyunca PlayStation 5’te ücretsiz olarak piyasaya sürüleceğini yazıyor ve bu da GTAV’ın platformdaki ilk maçına denk gelecek . 

Bu, muhtemelen Sony’nin yeni konsolu sahipleri için geçici bir tekliftir, ancak GTA Online’ın diğer sistemlerde de ücretsiz olarak oynaması mümkündür. Tüm şüpheler Rockstar’dan daha fazla bilgi ile uzaklaştırılmalıdır.

 

Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)