İlk İncelemeler: Desperados 3 – Brilliant Return

Desperados’un yeni taksitinin ilk incelemelerini zaten çevrimiçi bulabilirsiniz. Eleştirmenler, içerik oluşturucuların dizinin inanılmaz bir tarzda olduğundan emin olduklarını kabul etti.

Desperados III harika skorlar elde ediyor.

Taktik stratejileri hayranları, beğenilen Desperados serisinin bir sonraki taksiti için 10 yıldan fazla beklemek zorunda kaldı . Üçüncü bölüm bu yıl 16 Haziran’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da başlayacak. Artık yorumcular oyun hakkındaki izlenimlerini paylaşabilirler. Metacritic’teki eleştirmen puanlarının ortalaması şu anda yüzde 87’dir. Çoğu gazeteci, Desperados III’ün yılın strateji oyunu için çok güçlü bir aday olduğunu kabul ediyor ve geliştiriciler, franchise’ın bir patlama ile geri döndüğünden emin oldular. Seçilen görüşler aşağıda bulunabilir.

Desperados III için Seçilmiş gözden geçirmeler

Tanrı Bir Geektir – 9.5 / 10

“İnanılmaz derecede iyi bir araya getirilmiş ve alanlarının en üstündeki bir geliştirici tarafından karmaşık bir şekilde hazırlanmış Desperados III , gerçek bir gizli şaheserdir”

Kritik Vuruş – 9/10

” Desperados III mutlak bir yuhtır. Yılın en iyi strateji oyunu, kovboylar ve kaos hiç bu kadar iyi hissetmemişti ve bu canlanma çağlar için bir tane. Ölümcül bir meydan okuma olabilir, ama gung-ho stratejisi sevimli haydutlar, canlı seviyeler ve türüne, herhangi bir rakibi tahtına kolayca çekebilecek bir özveri ile vurgulanmıştır. “

Kültür Akbabaları – 8.5 / 10

” Desperados III , franchise’ı canlandırmak ve bağırmaktan kurtarıyor – belki de her zamankinden daha iyi.”

Altıgen Eksen – 8/10

” Desperados III , klasik bir intikam masalı Vahşi Batı boyunca eğlenceli bir gezinti. Badasses farklı bir liste ile gizlilik stratejisi ile karışık bu gerçek zamanlı taktik oyunu bir sürü serin oyun anlar doğuruyor.”

 

  1. Desperados III – resmi web sitesi
Sending
User Review
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL