İngiliz Yatırım Fonu, CD Proje Yöneticilerinden İstifa Etmesini Talep Etti

Cyberpunk 2077 kesinlikle tartışmaları karıştırıyor ve oyuncuları bölüyor. CD Projekt RED’in son çalışmasına da teknik durumu nedeniyle de çok eleştiri geldi. PlayStation 4 konsolunda gösterdiği performans sonucunda Sony tarafından PlayStation Store’da satıştan kaldırıldığını belirtmekle yetinelim . Tüm bu sorunlar, Aralık ayından bu yana hit The Witcher serisinin yaratıcılarının hisse değerinin %57 oranında düşmesine neden oldu. Tabii ki, hissedarlar bundan hoşlanmadı.

Bu grup, İngiliz yatırım şirketi Abri Advisors’ı içermektedir. Son günlerde, temsilcileri, son 12 ayda şirketteki durumun gelişmesiyle ilgili büyük endişelerini dile getirdikleri özel bir mektup gönderdiler. Her şeyden önce, yönetim kurulu tepki aldı. Abri Advisors CEO’su Jeffrey Tirman’ın Bloomberg tarafından alıntılanan sözlerinden alıntı :

“Bu adamların yaptığı kadar çok hatayı bilerek yapmaya çalışabileceğini sanmıyorum. Gerçekten şok edici.”

İngiliz Yatırım Fonu, CD Proje Yöneticilerinden İstifa Etmesini İstiyor - Resim #1

Adam Kicinski ve CD Projekt başkanının ellerinde başka bir sorun var.


Yukarıdakilerin ışığında, Abri Advisors başkanı, CD Projekt CEO’su Adam Kicinski ve yardımcısı Marcin Iwinski’nin derhal istifasını talep ediyor. 
Aksi takdirde, kalan hissedarları tüm yönetim kurulunu değiştirmeye zorlayacaktır. Buna ek olarak, İngiliz şirketin temsilcileri, Cyberpunk 2077’nin yaratıcılarının “tüm eksiklikleri nasıl ele almayı düşündükleri ve stratejik bir bakış açısıyla markalarını ve kaybolan güveni onarmayı nasıl planladıkları konusunda halka açık planlar sunmalarını istiyor. müşteriler ve hissedarlarla.” Polonya takımının tepkisi ne olacak? Şimdiye kadar bilmiyoruz.

CD Projekt’in şu anda sahip olduğu tek sorunun bu olmadığını hatırlamakta fayda var. Cyberpunk 2077’nin piyasaya sürülmesinden önce Polonya ekibi tarafından yayınlanan mesajlara karşı ABD’li oyuncular tarafından açılan bir toplu dava da yolda . Şirketin yönetim kurulu tarafından kendisine verilen ikramiyeler hakkında son zamanlarda pek çok tartışma yaşandıBelki zamanla CD Projekt’in etrafındaki atmosfer düzelir. Bununla birlikte, çok şey Kicinski ve şirketinin son sözlerini tutup, Cyberpunk 2077’yi oyunculara vaat edilen duruma getirip getirmeyeceğine bağlı.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL