Ana Sayfa / PlayStation / Insomniac Games, Sony tarafından Spider-Man: Miles Morales’in PS5’teki bilgilerinin sadece 2018 başlığının geliştirilmiş bir genişletmesi olacağını reddetti.

Insomniac Games, Sony tarafından Spider-Man: Miles Morales’in PS5’teki bilgilerinin sadece 2018 başlığının geliştirilmiş bir genişletmesi olacağını reddetti.

Miles Morales, 2018’den bir Spider-Man remaster.

Dünün PS5 konferansında gösterilen ilk prodüksiyonlardan biri Örümcek Adam: Miles Morales’di . Ve o zamanlar oyun hakkında çok fazla şey bilinmemesine rağmen, çoğu oyuncu bunun yeni bir ana karakterle 2018’deki isabetin sadece bir devamı olacağını varsaydı .

Bugün The Telegraph  tarafından yayınlanan bir röportajda Sony, Miles Morales’in oyunun çok daha iyi bir tam sürümünün eklenmesine rağmen Miles Morales’in bir önceki Örümcek Adamın “sadece” bir genişletme olacağını açıkladığında sürprizleri arttı. yeni genişletme ile PS5 konsoluna.

“Sanırım bir önceki oyuna genişleme ve geliştirme diyebilirsiniz. […] “Genişleme unsuru olan önemli bir Miles Morales bileşeni var, ama aynı zamanda oyun içinde de oyun ve oyun motorunda önemli geliştirmeler yapıldı, belli başlı PlayStation 5 teknolojisinin ve özelliklerinin bazılarını devreye alıyor, “Simon Rutter, Sony Interactive Entertainment Europe’un başkan yardımcısı.

Bu anlaşılır bir karıştırmaya neden oldu. Kısa bir süre sonra, eski Kotaku editörü ve şu anki Bloomberg gazetecisi Jason Schreier, Twitter’da bu haberdeki bilgileri gözden düşürdü. Kaynaklarına göre, Spider-Man: Miles Morales , doğrudan bir netice olmasa da, serinin tamamen yeni bir bölümidir.

Bununla işler oldukça ilginçleşti. Sonunda, gerçeği bilen insanlar tarafından ele alındı ​​- Insomniac Games, oyunun yaratıcıları. Twitter’larında geliştiriciler, Spider-Man: Miles Morales’in serinin bağımsız bir bölümi olduğunu ve 2018 hitinin sadece bir remaster veya genişletmesi olduğunu söylediler (bir sonraki yazıdaki yorumlarda).

 

Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)