Kena: Bridge of Spirits, E3 2021’den Yeni Oynanışlarda

 

KENA: BRIDGE OF SPIRITS:

  • Geliştirici: Ember Lab
  • Yayımcı: Ember Lab
  • Tür: Aksiyon macera oyunu
  • Platform: PC, PS4, PS5
  • Çıkış Tarihi: 24 Ağustos 2021.

E3 vesilesiyle, birçok web sitesi Ember Lab tarafından geliştirilen bir aksiyon-macera oyunu olan Kena: Bridge of Spirits’i oynama fırsatı buldu. Sonuç olarak, İnternet projeden kapsamlı oyunlarla doldu.

Oynanış videoları, oyunun neredeyse tamamlanmış versiyonundan geliyor (yayınlanma iki aydan biraz daha uzun bir süre içinde gerçekleşecek), bu nedenle Kena: Bridge of Spirits’in tam sürümünün neler sunacağına dair iyi bir fikir veriyorlar. Onlarda, diğerlerinin yanı sıra keşif, platform oluşturma öğeleri ve hepsinden önemlisi savaş görebiliriz.

 

Kaynak: oneoyun.com

 

Kaynak: oneoyun.com

 

Kaynak: oneoyun.com

 

Oyun malzeme açısından oldukça umut verici görünüyor. Orijinal fikirler için ödül kazanmayacak, ancak kahramana yardım eden yaratık gruplarını kontrol etmek gibi nadiren görülen bazı mekanikleri eklerken kanıtlanmış çözümleri verimli bir şekilde uyguluyor gibi görünüyor. Ayrıca proje, özellikle sadece 15 kişilik küçük bir bağımsız stüdyo tarafından oluşturulduğu düşünüldüğünde, uygulama açısından çok iyi bir izlenim bırakıyor.

Kena: Bridge of Spirits PC, PlayStation 4 ve PlayStation 5’e geliyor. Çıkış bu yıl 24 Ağustos’ta gerçekleşecek. PC sürümü yalnızca Epic Games Store’da satılacak.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL