Kullanıcılar Samsung Galaxy Akıllı Telefonlarının Reklamlarla Dolduğunu Bildiriyor

Samsung Galaxy akıllı telefonlarının giderek daha fazla kullanıcısı, çok sayıda reklamdan şikayetçi. Deafault uygulamalarının çoğunda görünürler.

Kullanıcılar, Samsung’un akıllı telefonlarında görünen reklamlardan rahatsız oluyor (fotoğraf: Todd Haselton).

CNBC’nin teknoloji editörü Todd Haselton bir Tweet yayınladı. Bundan, Samsung Galaxy Z Flip’in arama yapmak için kullanılan uygulamada reklamları görüntülemeye başladığını öğrenebiliriz . Bunun sadece bu model için geçerli olmadığı ortaya çıktı.

Reddit kullanıcılarına göre , reklamlar birkaç diğer Samsung akıllı telefon modelinde de görünüyor . S20 Ultra, S20, S10 veya Note 9 gibi cihazlardan bahsedilmiştir. İlginç bir şekilde, bazıları sorunla henüz karşılaşmadıklarını iddia ediyor. Reklamların gösterileceği kişilerin nasıl seçildiğini bilmiyoruz, ancak ABD dışından kullanıcılar tarafından da rapor edildiğini belirtmekte fayda var.

Reklamlar neredeyse her yerde görünebilir. Yukarıda bahsedilen çevirici, Samsung Music, Samsung Health veya Samsung Pay. Reklamlı pencereler, kullandığımız uygulamanın bir öğesi gibi görünecek şekilde tasarlanmıştır . Tipik akıllı telefon reklamları gibi göze çarpmazlar.

Reklamlar kapatılamaz

Android Police’in bildirdiği gibi , tüm reklamları kapatamıyoruz . Sadece sayılarını sınırlamaya çalışabiliriz. Yollardan biri Samsung Push Hizmetlerini devre dışı bırakmaktır – bu sayede push bildirimi şeklinde görünen reklamlardan kurtulacağız. Bu çözümün dezavantajı, Samsung’un uygulamalarından gelen bu türden herhangi bir bildirim almayacağımızdır. Ayrıca reklamların kişiselleştirilmesini de devre dışı bırakabiliriz, ancak bu onları eskisi kadar doğru olmayacaktır.

Bu uygulama daha ucuz akıllı telefonlar durumunda biliniyor, ancak Samsung ürünleri çoğunlukla bilinmemektedir. Kullanıcılar, üreticinin reklamlarının 1000 dolardan fazla ödedikleri bir cihazda görünmesinden öfkeleniyor. Soru, internet kullanıcılarının tepkisini gören Galaxy serisinin yaratıcılarının bir şekilde tepki verip vermeyeceğidir. Zaman gösterecek.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL