Ana Sayfa / Editoryal / Medal of Honor – Airborne oynu nasıl oynanır?

Medal of Honor – Airborne oynu nasıl oynanır?

HUSKY

Hedefler :

1. Belediye binasında AAA toplarınıimha edin
2. Yamaçlarda DCA topunuimha edin
3. AAA topunu kuzeydoğu girişinde imha edin
4. Kuzey girişinde Paras’a katılın
5. Atıcıları bulun elit eksik
6. Düşman karşı saldırısını püskürtün
7. Köy meydanındaki paraşütçülere katılın

Silah seçimi: Oyun tarafından yapılan teklif

Haritanın sağ noktasına geldiyseniz yeşil dumanın soluna gidin. Caddenin karşısına geçin ve sokaklara koşun (sol alttaki fotoğraf).

 

Öndeki küçük merdivenden yukarı çıkın (yukarıdaki fotoğraf). Balkona katılın (aşağıdaki fotoğraf solda), karşı tarafa gidin ve sonraki küçük balkona katılın (aşağıdaki fotoğraf sağda).

 

Meslektaşlarınıza katılmak için atlayın. Takım arkadaşlarınızı takip etmeye devam edin ve şeritte ilerleyin (aşağıdaki fotoğraf).

Ardından sağdaki eve girin (aşağıdaki fotoğraf soldadır). Takım arkadaşlarınıza katılmak için öne gidin ve pencereden dışarı atlayın (aşağıdaki fotoğraf sağda)

 

Yok etmek için 1. hedefe ulaşırsınız (sol alttaki fotoğraf). Kırmızı kısma tıklayarak Topu yok edin (sağ alttaki fotoğraf)

 

Ana meydana dönün (sol alttaki fotoğraf) sonra binaya girin (sağ alttaki fotoğraf).

 

Yukarı çıkın, sonra yukarı çıkın, yok edilecek son 2 topu bulacaksınız (aşağıdaki fotoğraf). Meydana tekrar ulaşmak için binayı tamamen terk edin, ardından sola gidin (aşağıdaki fotoğraf sağda).

 

Bir sonraki şeride katılın (sol alttaki fotoğraf). Her zaman takımınızı takip edin, iki makineli tüfek noktasına ulaşırsınız (aşağıdaki fotoğraf sağda).

 

Biraz temizlik yapın, son DCA topu yokuşun hemen arkasında (aşağıdaki fotoğraf). Geldiğin yere geri dön. Amaç, müttefiklere yardım etmek için kuzey girişine ulaşmaktır. Aslında haritayı hatırlarsanız, askerler dumanın kuzeyde olduğu yerdedir. Takım arkadaşlarınızı takip edin, bir sonraki şeritten geçin (aşağıdaki fotoğraf).

 

Karşıdaki eve giderek alanı temizleyin ve otomatik makineli tüfeği alın (sol alttaki fotoğraf). Yukarı çıkın, keskin nişancıları bulacaksınız. Belediye Binası Meydanına dönün (sağ alttaki fotoğraf).

 

Belediye binasına tekrar girmelisiniz :). Sağa gidin ve çulluk tüfeğini kullanarak etrafınızı biraz temizleyin. Belediye binasına girin, içeri giren memuru öldürün ve çatıya katılın (sol alttaki fotoğraf).

Son subayı öldür. Paralar gelir.

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)