Ana Sayfa / Editoryal / Medal of Honor – L’offensive (Add-on/ek paket) tam çözüm

Medal of Honor – L’offensive (Add-on/ek paket) tam çözüm

KASSERİN GEÇİŞİ I

Hedefler :

1. Düşman hatlarını geçin
2. Düşman topçusunu bulun ve ele geçirin
3. Güçlendirilmiş kapıya ulaşın
4. Düşmanın sığınağını bulun
5. İletişim araçlarını yok edin
6. Sığınakta bilgi arayın
7. Birinciaracakatılın zırhlı tümen

Cipten inin ve haritanın sağına gidin, orada bir geçit bulacaksınız (aşağıdaki fotoğraf).

Yolunuzu tıkayan bir tanka gelene kadar ilerleyin (aşağıdaki fotoğraf).

Sağınızdaki askerleri öldürün (yukarıdaki beyaz ok), içlerinden birinde roketatar var. Ya tankı vurmak için kullanırsınız ya da diğer tankın onu patlatmak için ona ateş etmesini beklersiniz ve geçişi açarsınız. Sağdan alıp “kullan” anahtarını kullanarak tankın önünden geçerek aynı tanka girin. Hareket eden her şeyi vur !!! Daha sonra bir komplekse varacaksınız (aşağıdaki fotoğraf).

(Bilginize: Sağda bir merdiven bulacaksınız, cephaneyi stoklamak için sığınağa ineceksiniz ….) Tankı terk edin ve soldan sığınağa girin ve sığınağa girin (aşağıdaki fotoğraf) altında).

İlk 2 kapıdan geçin, 3-4 basamak aşağı inin, sonra sola dönün. Merdiveni tırmanın, üstte sağınızda bir kaldıraç göreceksiniz (kırmızı yanıp sönen – Aşağıdaki fotoğraf).

Etkinleştirin! Önünüzde gördüğünüz kapıyı açar (yukarıdaki fotoğrafta beyaz haç). Sığınaktan çıkın ve bu yeni geçitten girin. Geride bıraktığınız tanka tırmanın ve kendinize doğru ilerleyen düşman tankını yok etmek için kullanın. Yolu takip edin, biraz daha ileride sağınızda siperlere giden bir giriş göreceksiniz. Göreyim seni ! Bir sığınağa gelene kadar hendeği takip edin.
İçeri gel !

Ekibinizin bir üyesine katılırsınız. Merdiveni tırmanın ve 2 kapıdan geçin, şimdi 3 makineli tüfekle bir odaya varıyorsunuz, solunuzda bulunan çift kapıyı açın. Radyo ekipmanını çekin (aşağıdaki fotoğraf).

Ardından iletişim cihazlarının sağındaki küçük kapıdan geçin. Sola dönün ve yeni odaya girin. 2 makineli tüfek kullanarak, sığınağın dışında bulunan düşmanları öldürün, ardından yakındaki masadaki belgeleri alın (aşağıdaki fotoğraf).

Sonra masanın solundaki kapıdan gidin, dışarı çıkar. Çıkın ve zırhlı tümene katılın (aşağıdaki fotoğraf).

Cipe doğru yürüyün!

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)