Ana Sayfa / Editoryal / Metro: 2033 Redux oyun çözümü

Metro: 2033 Redux oyun çözümü

Önsöz

Önsöz

Askeri takip edin, ardından kapının sağındaki kutuya tıklayın (aşağıdaki fotoğraf solda). Ardından kapıyı açmak için kutunun hemen yanındaki direksiyon simidindeki düğmeyi tıklayın ve bırakmadan. Kapının altından geçmek için kendinizi “çömelme” moduna alın. Cephane, ilk yardım çantası vb. Bulmak için dolapları aramaktan çekinmeyin (aşağıdaki fotoğraf).

 

Sağdaki kapıyı açın (aşağıdaki fotoğraf solda) ve ardından duvardaki gri kutuyu tıklayın, bir filtre ve bir gaz maskesinin içine girin (aşağıdaki fotoğraf sağda).

 

Takım arkadaşınıza katılmak için deliğin üzerinden atlayın ve onu takip edin. İstendiğinde gaz maskesini takın. Maskeyi donatabilmek için bir tuş atamayı unutmayın (klavye seçenekleri menüsü). Alanı emniyete alın ve ardından takım arkadaşınızın ekran kapısını açmasına yardımcı olun (sol alttaki fotoğraf). Takım arkadaşınızı cipe doğru takip edin (aşağıdaki fotoğraf sağda). Sinematik.

 

Avcı / 8 Gün Daha

Önce Kendinizi üssünüzde, VDNKH üssünde buluyorsunuz. Odanızda sizi almaya gelen Alex’i takip edin. Hunter ile tanışırsın. Revire girerken sağdaki masaya bakın, orada bir gazete bulacaksınız. Gazeteler tarih hakkında bilgi edinmenizi sağlar. İstendiğinde silahı alın (aşağıdaki fotoğraf) ve ardından bölgeyi gelen Nosalilerden koruyun. Sinematik.

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)