Ana Sayfa / Xbox / Microsoft, XSX Oyunlarının Aylık Sunumlarını Duyurdu

Microsoft, XSX Oyunlarının Aylık Sunumlarını Duyurdu

Microsoft, 2020 için planlarını paylaştı. Görünüşe göre, Thursday’s Inside Xbox, şirketin Xbox Series X için hazırlanan yenilikleri sunacağı bir dizi etkinlik başlatacak (sadece bu değil).

Geçen haftadan bu yana , 7 Mayıs’ta Xbox Series X’e adanmış bir Inside Xbox etkinliğinin yapılacağını biliyoruz. Görünüşe göre , Microsoft’un oyuncular için hazırlanan haberleri sunacağı Xbox 20/20 serisine başlayacak. aylık bazda .

Şirket tarafından açıklandığı gibi , Thursday’s Inside Xbox, üçüncü taraf geliştiricilerin oyunlarına ayrılacak ( Assassin’s Creed: Valhalla ve daha küçük bağımsız oyunlar gibi başlıklar dahil ). Dahası, yayıncı Akıllı Teslimat özelliğini kullanacak öğelerin bir listesini bizimle paylaşacak (bu sayede, Xbox One sürümünde belirli bir başlık satın alırken, Xbox Series X için ücretsiz bir sürüm alacağız).

Temmuz etkinliğine gelince (Haziran şu anda gizem içinde olduğu için), Xbox Game Studios’un bir parçası olan takımlar tarafından hazırlanan oyunları göreceğimiz olay olacak . Microsoft’un bildirdiği gibi, şu anda on beş takım Xbox Series X için oyunlar üzerinde çalışıyor.

Microsoft’un 2020 için diğer planları arasında PC’ler ve konsollar için Xbox Game Pass hizmetinin daha da genişletilmesi ve “yeni ülkelerde ve yeni cihazlarda” görünecek Project xCloud (şirketin yayın platformu) ile entegrasyonu yer alıyor. Bu yılki Xbox Series X (ve Halo Infinite lansmanının tehdit edilmediğine dair bir güvence daha aldığımızı eklemeye değer , bu nedenle konsolu Tatillerden önce satın alabileceğiz.

Kısaca:

  1. 7 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Xbox’ın içi, Xbox Series X’e gelen üçüncü taraf oyunlara ayrılacak;
  2. Microsoft, yeni nesil konsolu için hazırladığı oyunların Temmuz ayında gösterileceğini duyurdu;
  3. Xbox Series X ve Halo Infinite’ın bu yılki Tatillerden önce başlaması bekleniyor.

 

 

Kullanıcı
0 (0 votes)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL (Webmaster)