Mortal Shell Erdemli Döngü DLC’si Açıklandı

 

Ne yazık ki, geliştiriciler tarafından sağlanan bilgiler çok sınırlıdır. Genişletmenin PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve PS5’e geleceğini biliyoruz. İçerik veya çıkış tarihi hakkında herhangi bir ayrıntı verilmedi. Geliştiriciler kendilerini DLC’nin yakında başlayacağını belirtmekle sınırladılar. E3 2021’in bitiminden önce proje hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağımızı umuyoruz.


Ancak 
eklentinin PC sürümünün Epic Games Store ve Steam’de aynı anda başlayacağını belirtmekte fayda varBu önemlidir çünkü oyun şu anda yalnızca bu mağazalardan ilkinde mevcuttur. Valve’ın web sitesinin bu yıl yaz için yayınlanacağı açıklandı.

Mortal Shell, 18 Ağustos 2020’de PC, Xbox One ve PlayStation 4’te piyasaya sürüldü. Çıkış gününde oyun , teknik iyileştirme açısından arzulanan bir şey bıraktı , ancak buna rağmen sıcak bir karşılama ile karşılaştı . PC versiyonu Metacritic’te ortalama %76 puan aldı . PS4 sürümü aynı sonucu övünebilir ve Xbox One sürümü söz konusu olduğunda bu %75’tir.

Proje ayrıca ticari bir başarı olduğunu kanıtladı. Bu yıl Mart ayında geliştiriciler , satışlarının yarım milyon kopyayı aştığını bildirdi. Birkaç ay önce oyun PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de piyasaya çıktığından, o zamandan beri sayı şüphesiz çok arttı.

Sonunda Mortal Shell The Virtuous Cycle’ın E3 2021’de görünecek olan oyunların doğrulanmamış listesinde listelenen oyunlardan biri olduğunu eklemeye değer. Bu, A Plague Tale Requiem , Slime Rancher 2 veya Forza Horizon 5 gibi önümüzdeki günlerde orada listelenen diğer oyunları görme şansımızı artırıyor .

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Hakkında admin

https://www.oyunsavasi.com / A. Okan ERTUĞRUL